Widok

Klasa Matematyczna

Jestem tegorocznym absolwentem tej szkoły i ogólnie jestem zadowolony.
Tak jak zapowiadałem w ankiecie przeprowadzonej przez dyrekcję szkoły około miesiąc temu piszę ów opinię. Przygotowanie do testów na dość dobrym poziomie wydawało mi się że robiliśmy ich za mało ale chyba nie było to aż tak potrzebne bo sprawdziany pomagały wszystko zapamiętać. Matematyka na wysokim poziomie, ja akurat trafiłem na nauczyciela z pasją i jestem bardzo zadowolony jednak z innych przedmiotów czasami nie było tak kolorowo a mianowicie fizyka. Przez 3 lata mieliśmy chyba 3 różnych nauczycieli od fizyki i nie ukrywam nie pomogło to w przygotowaniu do testów. Podobnie było z chemią pani w 3 klasie musiała z nami nadrabiać połowę klasy drugiej.
W zależności od profilu klasy różne osobowości uczniów. Trochę przykre było ciągłe porównywanie : "Jesteście klasą matematyczną, jak wy możecie się tak zachowywać?!". Ale ogólnie polecam szkołę W odpowiedniej dla siebie klasie świetna atmosfera i mnóstwo świetnych nauczycieli z pasją. Do tego ciekawe lekcje języków urozmaicane różnymi zabawami/grami i filmami po ang/niem.
Moja ocena
Gimnazjum nr 16 kategoria:
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 5
 
bezpieczeństwo: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z przedmówcą. Jest to bardzo dobra szkoła, lecz tak jak każda ma swoje plusy i minusy, lecz gdy podejmiecie decyzje, aby uczęszczać do tej szkoły na pewno będziecie zadowoleni. Serdecznie pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry