Widok

Klasa humanistyczna

Bardzo długo zastanawiałam się nad wyborem szkoły ponadgimnazjalnej, raczej nie żałuję, że wybrałam XIX LO. Klasa jest bardzo sympatyczna, mam bardzo wyrozumiałą wychowawczynię, z nauczycielami również można się pośmiać. Uważam, że mamy świetną matematyczkę, która ma dla nas anielską cierpliwość. Wiadomo, że w każdej szkole znajdzie się gorszy nauczyciel. Na szczęście w moim wypadku, każdy uczący mnie nauczyciel przykłada się do swojego zawodu. Bardzo cenię panią od angielskiego, ponieważ nie byłam asem z tego przedmiotu, a bardzo szybko udało mi się nadrobić zaległości. Z zajęć dodatkowych na pewno każdy coś dla siebie znajdzie, prężnie działa Caritas. Jedyne na czym się zawiodłam w tej szkole, to wyposażenie siłowni, ale cóż to przecież nie jest szkoła sportowa. ;)

 Moja ocena

XIX Liceum Ogólnokształcące  |  (kategoria: Szkoły średnie)

  • Poziom nauczania: 4
  • Wyposażenie: 5
  • Zajęcia dodatkowe: 6
  • Bezpieczeństwo: 6
  • Ocena ogólna: 5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga !!! odkąd pojawiły sie złe opinie na nauczycieli od biologii i chemii to zaczęły sie wpisy "jaka to szkoła nie jest super" myślę że piszą to sami nauczyciele, żeby szkoła nie spadła za nisko w rankingu !!!
I mam wielką prośbę do nauczycieli i dyrektora szkoły :PROSZĘ NIE ZWRACAĆ UWAGI UCZNIOM NA LEKCJACH, O TYM JAK TO WYPISUJĄ ZŁE KOMENTARZE NA TEMAT NAUCZYCIELI !!! Jestem matką ucznia z klasy III biol-chem, rozmawiałam z dyrektorem na temat " wakacji "
p. J... od biologi w trakcie roku szkolnego, więc proszę dyrekcję szkoły żeby wyciągnęła wnioski z zachowania nauczycieli, opinie piszą także NIEZADOWOLENI RODZICE . Mam również nadzieję że pani J... nie będzie " odwiedzać" klas które prowadziła, niech odpoczywa na zwolnieniu po "wakacjach " i da pracować innym .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry