Widok
oj! wierzący 68-latku, z taką postawą to nic dobrego tobie nie wróżę,przede wszystkim zżera ciebie grzech pychy i pomówień,jeżeli widzisz o kogoś jakąś belkę to pomódl się za taka osobę(ja smiem twierdzic patrząc się na twoje wypociny,że tego nie robisz)upomnij w skrytości np Kapłana jeśli uważasz ,że żle czyni,można rozmawiać o czynach jeśli są złe nawet u księży ale w życzliwym srodowisku życzącym dobrze kościołowi,ale po tobie widzę ,ze rzucasz jakieś swoje głupie frustracje w miejscu do tego nie adekwatnym
Nie do końca prawda
Może owszem, statystycznie są w mniejszości, ale odsetek tych nikczemników w stosunku do jego odsetka w reszcie społeczeństwa jest zatrważająco wysoko, szczególnie w kwestii pedofilii i to nie jest tylko kwestia tego, że w mediach jest to bardziej nagłaśniane. Wystarczy sobie samemu policzyć i wszystko wyjdzie, jak na dłoni. A tych porządnych księży już boli, bez tego filmu, bo boli ich to, że oni są uczciwi, są dla ludzi, ale w ich organizacji są całe tabuny pedofilów, pijaków i złodziei.
Przedstaw
twarde fakty, to będzie można podyskutować ... Nie ma mowy o żadnym spisku. Jest to wprost celowe działanie MS, bez żadnych ceregieli. Chronią w ten sposób swoich przed kolejną nagonką w mediach i tyle. Prosta sprawa. Nikt nie twierdzi, że każdy ksiądz to pedofil. Ludzie tylko się pytają, czemu księża pedofile tak rzadko są karani ...
a co złego jest w głoszeniu miłości do bliźniego?
Widzisz każde źdźbło w oku księży, ale starasz się nie widzieć dobra. Nikt nigdy nie twierdził, że wszyscy księża są ideałami. Ideałów nie ma. Nawet święci nimi nie byli przez całe życie. Kler to również ś.p. Kaczkowski, Popiełuszko, księża mordowani na misjach, pracujący w hospicjach itp Otwórz oczy.
Ta lista to są właśnie twarde fakty.
Prosta sprawa. Jeśli uważasz, że jakiś ksiądz powinien się tam znaleźć a się nie znalazł to powiadom GW. Na pewno Ci podziękują.
Na tym właśnie polega obrzucanie błotem. To jest mowa nienawiści. Jakiś dziennikarzyna skłamał w żywe oczy, ale hejt poszedł - ty już uwierzyłeś.
Na tym właśnie polega obrzucanie błotem. To jest mowa nienawiści. Jakiś dziennikarzyna skłamał w żywe oczy, ale hejt poszedł - ty już uwierzyłeś.