Widok
Kler
Smarzowski w czołówce filmu powinien zamieścić wpis..."Film ukazuje patologie kościoła katolickiego.Zdecydowana większość kapłanów i biskupów to wspaniali duchowni,patrioci,bohaterowie narodowi (ks.Skorupko,Popiełuszko,Kaczkowski i wielu innych)Ukrywanie patologii,zamiatanie afer pod dywan,bronienie zboczeńców uderza straszliwym rykoszetem w KK i prowadzi do jego zniszczenia .." Koniec ,kropka.Zamknął by tym samym gęby wszystkim nawiedzonym dewotom,krytykom i innym hipokrytom.Film nie jest przeciwko Panu Bogu ani wierze.KK sam ,tak jak nadzwyczajna kasta sędziów, się nie oczyści.Tak jak w USA potrzebne są wielomilionowe odszkodowania i procesy sądowe.Zagrożony bankructwem i komornikiem na swoich posiadłościach,zacznie dopiero eliminować czarne owce ze swoich szeregów.A póki co, na dzisiaj ,to sam Papież Franciszek może sobie napominać pisać homilie ect,ect....Przecież do drewnianych łyżek, to my nie powrócimy,jak powiedział jeden polski biskup.........
Weźcie się ludzie ogarnijcie
Ten pseudo twórca może nich nakręci film o islamie? albo o lewackich ściekach? może o krzysiu co się przetworzył w anie? a może o h..J, d...pa i kamieni kupa?może o tych " mędrcach " co chcieli dorżnąć watahe? o kulisach ich POsiedzeń u sowa & przyjaciele ? o Pani Brzeskiej co się spaliła w lesie( afera reprywatyzacyjna Warszawa) ? o seryjnym? a może o kulisach aktorów co się czują jakby ktoś na nich sr*..ł?
Rynsztok masz w głowie? to będziesz tworzyć rynsztok ! a rynsztok będzie to popierał! plując na normalność przypisując jednostkę masz zryty beret! zdrowy człowiek na umyśle NIGDY nie napluje na Kościoł na ludzi wierzących! nigdy z jednostki nie zrobi całość nie wykorzysta do propagandy - świadomie grający dołączyli do osób które niczego sobą nie reprezentują?
-zero moralności , zero zasad , zero godności, etyki.. normalnie tragedia !
Kler to nienawiść, pokazanie nienawiści do katolików do kościoła do normalności ,dom, tradycja, kościół , normalna rodzina to dla niektórych nienormalność?
-kler to poziom pseudo sztuki klątwa ! Masz inne poglądy?masz inną wiarę? to szanuj i nie pluj ! nie sprowadzaj wszystkiego do jednego poziomu chyba że masz problem i jesteś chory a nie chcesz nad sobą pracować i tkwisz w zatraceniu!choroba nie wybiera trzeba chcieć się leczyć inaczej będziesz skończony .
Rynsztok masz w głowie? to będziesz tworzyć rynsztok ! a rynsztok będzie to popierał! plując na normalność przypisując jednostkę masz zryty beret! zdrowy człowiek na umyśle NIGDY nie napluje na Kościoł na ludzi wierzących! nigdy z jednostki nie zrobi całość nie wykorzysta do propagandy - świadomie grający dołączyli do osób które niczego sobą nie reprezentują?
-zero moralności , zero zasad , zero godności, etyki.. normalnie tragedia !
Kler to nienawiść, pokazanie nienawiści do katolików do kościoła do normalności ,dom, tradycja, kościół , normalna rodzina to dla niektórych nienormalność?
-kler to poziom pseudo sztuki klątwa ! Masz inne poglądy?masz inną wiarę? to szanuj i nie pluj ! nie sprowadzaj wszystkiego do jednego poziomu chyba że masz problem i jesteś chory a nie chcesz nad sobą pracować i tkwisz w zatraceniu!choroba nie wybiera trzeba chcieć się leczyć inaczej będziesz skończony .
Film warty obejrzenia, uważam że nie uderza w wiarę a ludzi i instytucję. Tematy ważne i potrzebne, szkoda że Ci do których jest adresowany pewnie nigdy go nie zobaczą, podobnie bardzo pobożni wierni KK. Z pewnością polecam. Pod kinem nie było bojówek onr itp ale widzę że sporo tu komentarzy z hejtem więc pewnie to taka forma protestu i próba zniesmaczenia obrazu. Nie dajcie się nabrać!
pedofilia w szkole
ciekawe kiedy w końcu wezmą się za tych nauczycieli pedofilów, albo tych rolników pedofilów, bo z tymi księżmi to, powiedzmy sobie szczerze, dość mocno dęta sprawa, no ale ateusz Smarzowski dał się nabrać i tak się zapienił, że aż filma nakręcił, a córeczke mu pewnie wfefista dyma w kantorku z piłkami i nikt nic nie wie... he he , hipokryci....