Widok

Kler

Filmy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Kler.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kler

Opinie do filmu: Kler.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

pedofilia w szkole

ciekawe kiedy w końcu wezmą się za tych nauczycieli pedofilów, albo tych rolników pedofilów, bo z tymi księżmi to, powiedzmy sobie szczerze, dość mocno dęta sprawa, no ale ateusz Smarzowski dał się nabrać i tak się zapienił, że aż filma nakręcił, a córeczke mu pewnie wfefista dyma w kantorku z piłkami i nikt nic nie wie... he he , hipokryci....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 25

Ciekawie byloby

Dowiedziec sie o pedofili w srodowisku filmowcow
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A moze ???

Jakis demaskatorski film o srodowisku naszych artystow , sprzedajnych , bez zasad , klamliwych , narcyzow , lansiarzy , intelektualnie ociezalych , pijakow , narkomanow .

Jest ich calkiem sporo
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 13

Dokładnie wieżymy w Boga

Nie w księży a o nich jest ten film.Każdy myślący człowiek sam wyciągnie wnioski. Kościołów i parafii jest wiele i każdy może wybrać sobie takiego księdza na mszy jaki mu odpowiada.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

O to rezyserowi chodzilo

Obraz mial byc przerysowany gdyz na podstawie historii zycia tych ksiezy mial przedstawiac obraz calej patologii zrzerajacej tytulowy KLER.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie taki dobry

film wcale nie taki dobry. Bardzo poważne tematy przedstawione zbyt płytko i jednak zbyt jednostronnie i wszystko za bardzo takie nad wyraz. Ale dobrze , że ktoś się odważył, to temat, który powinien być poruszany bo problem jest i nie wolno go ignorować dla tzw. " dobra Kościoła"..
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

Najslabszy film Smarzowskiego

Zdecydowanie za dlugi, na koncu to juz jakis odlot/bajka. Na koniec zwyczajnie zaczal mnie nudzic. Zdecydowanie najslabszy film Smarzowskiego
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 20

Uwielbiam jak niewierni bredza o tym jaki kler jest naprawde. Kupa smiechu. Ps. Sam jestem niewierny i po prostu wiem, ze jak posiadam wiedze powierzchowna to siedze cicho
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

akurat jestem wierny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pełne bagno

Dokładnie tak , to byłby filmik palce lizać. choćby o takim autorytecie z roli głównej:
cyt wikipedia" Życie prywatne
Czterokrotnie żonaty: z Zoją; z aktorką Ewą Miodyńską; z realizatorką telewizyjną Barbarą Nabiałczyk, z którą ma jedyną córkę (Agatę); obecnie z Elżbietą Brożek"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Film warty obejrzenia, uważam że nie uderza w wiarę a ludzi i instytucję. Tematy ważne i potrzebne, szkoda że Ci do których jest adresowany pewnie nigdy go nie zobaczą, podobnie bardzo pobożni wierni KK. Z pewnością polecam. Pod kinem nie było bojówek onr itp ale widzę że sporo tu komentarzy z hejtem więc pewnie to taka forma protestu i próba zniesmaczenia obrazu. Nie dajcie się nabrać!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

wulgarną agitką jestą to jest "Smoleńsk"

Póki co ma notę 1,3/10 na imdb - najgorszy lub jeden z najgorszych filmów w historii.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

ten film do zwykly sh*t

szkoda isc na to do kina szkoda kasy i czasu... jest denny i prosty i pokazuje jedynie to co zle w ludziach bo klerycy to zwykli ludzie. szkoda czasu
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 17

Hm, śmieszą mnie te teorie spiskowe o filmie robionym pod zamowienie. Smarzowski to nie Canaletto.
Przy okazji: głównym „sponsorem” filmu jest przecież PISF, instytucja podległa Ministrowi Kultury :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Weźcie się ludzie ogarnijcie

Ten pseudo twórca może nich nakręci film o islamie? albo o lewackich ściekach? może o krzysiu co się przetworzył w anie? a może o h..J, d...pa i kamieni kupa?może o tych " mędrcach " co chcieli dorżnąć watahe? o kulisach ich POsiedzeń u sowa & przyjaciele ? o Pani Brzeskiej co się spaliła w lesie( afera reprywatyzacyjna Warszawa) ? o seryjnym? a może o kulisach aktorów co się czują jakby ktoś na nich sr*..ł?
Rynsztok masz w głowie? to będziesz tworzyć rynsztok ! a rynsztok będzie to popierał! plując na normalność przypisując jednostkę masz zryty beret! zdrowy człowiek na umyśle NIGDY nie napluje na Kościoł na ludzi wierzących! nigdy z jednostki nie zrobi całość nie wykorzysta do propagandy - świadomie grający dołączyli do osób które niczego sobą nie reprezentują?
-zero moralności , zero zasad , zero godności, etyki.. normalnie tragedia !
Kler to nienawiść, pokazanie nienawiści do katolików do kościoła do normalności ,dom, tradycja, kościół , normalna rodzina to dla niektórych nienormalność?
-kler to poziom pseudo sztuki klątwa ! Masz inne poglądy?masz inną wiarę? to szanuj i nie pluj ! nie sprowadzaj wszystkiego do jednego poziomu chyba że masz problem i jesteś chory a nie chcesz nad sobą pracować i tkwisz w zatraceniu!choroba nie wybiera trzeba chcieć się leczyć inaczej będziesz skończony .
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 26

Nie obejrzałam ale się wypowiem! Zajmij się lepiej aferami pis dzielcow! Spolkami srebrna, aferami skok, Radomiem , reprywatyzacja w kontekście kolegów u władzy i tego pana co go Jaki nie chce przesłuchać bo wyjdzie szydło z worka. Zajmij się lamaniem prawa przez rządzących
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kler

Smarzowski w czołówce filmu powinien zamieścić wpis..."Film ukazuje patologie kościoła katolickiego.Zdecydowana większość kapłanów i biskupów to wspaniali duchowni,patrioci,bohaterowie narodowi (ks.Skorupko,Popiełuszko,Kaczkowski i wielu innych)Ukrywanie patologii,zamiatanie afer pod dywan,bronienie zboczeńców uderza straszliwym rykoszetem w KK i prowadzi do jego zniszczenia .." Koniec ,kropka.Zamknął by tym samym gęby wszystkim nawiedzonym dewotom,krytykom i innym hipokrytom.Film nie jest przeciwko Panu Bogu ani wierze.KK sam ,tak jak nadzwyczajna kasta sędziów, się nie oczyści.Tak jak w USA potrzebne są wielomilionowe odszkodowania i procesy sądowe.Zagrożony bankructwem i komornikiem na swoich posiadłościach,zacznie dopiero eliminować czarne owce ze swoich szeregów.A póki co, na dzisiaj ,to sam Papież Franciszek może sobie napominać pisać homilie ect,ect....Przecież do drewnianych łyżek, to my nie powrócimy,jak powiedział jeden polski biskup.........
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4

Do gdynianki

Rodzice - katolicy, uczą swoje dziecko pacierza.Dla dziecka ksiądz jest świety. Gwałt na dziecku jest największą zbrodnią, która rzutuje na całe życie tego dziecka. Czy myślała byś tak samo, gdyby ksiądz zgwałcił twoje dziecko ? O ile masz dzieci. A sprawa sprzed roku..ks.Wojciech L.harcmistrz z Obłuża....nic nie słyszałaś......gdynianko ????? Był filmik na www.trójmiasto jak go wyprowadzali w kajdankach.......
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kler

Opinie do filmu: Kler.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
do góry