Widok

Kler

Filmy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Kler.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kler

Opinie do filmu: Kler.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 7

NIE Urbana. Nie kupuję i nie czytam tego ścier*a ... ale wierzę w to co w nim piszą . no brawo
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

A może trochę historii tej "miłości"?

Mojżesz i wycięcie w pień 3,5 tyś Izraelitów, wyprawy krzyżowe, inkwizycje, palenie na stosie, "nawracanie" tubylców z obu Ameryk na wiarę, noc św Bartłomieja, pornokracja i wiele wiele innych. Prawdziwa "miłość" się aż wylewa z całej tej waszej wiary!
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 6

ja też tak miałem

wyszedłem na prostą, dotarło w końcu do mnie, że jestem ateistą.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 3

dużo tu krytycznych komentarzy

A jak Smarzowski zrobił "Pod mocnym aniołem" to całe rzesze ludzi pijących alkohol nie oburzało się, że to oczernianie pijących. Wśród pijących są tacy i tacy tak samo jak w kosciele.
popieram tę opinię 169 nie zgadzam się z tą opinią 17

A mnie ciekawi jaki procent kleru

jest niewierzacy
popieram tę opinię 135 nie zgadzam się z tą opinią 19

Właśnie nie masz racji.

Rzetelne statystyki zadają kłam takim tezom.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

Ta lista to są właśnie twarde fakty.

Prosta sprawa. Jeśli uważasz, że jakiś ksiądz powinien się tam znaleźć a się nie znalazł to powiadom GW. Na pewno Ci podziękują.
Na tym właśnie polega obrzucanie błotem. To jest mowa nienawiści. Jakiś dziennikarzyna skłamał w żywe oczy, ale hejt poszedł - ty już uwierzyłeś.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 26

a co złego jest w głoszeniu miłości do bliźniego?

Widzisz każde źdźbło w oku księży, ale starasz się nie widzieć dobra. Nikt nigdy nie twierdził, że wszyscy księża są ideałami. Ideałów nie ma. Nawet święci nimi nie byli przez całe życie. Kler to również ś.p. Kaczkowski, Popiełuszko, księża mordowani na misjach, pracujący w hospicjach itp Otwórz oczy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12

ludzkie

Niejeden i nieraz gubi się w życiu w różnych sprawach. Życzę Ci abyś odnalazł drogę. Ja też tak miałem i jakoś przez to przeszedłem. Powodzenia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 19

Cudowny

zestaw słów, szczerze gratuluję. :) Widać jaką kreatywność budzą nasi artyści w polskim społeczeństwie. Oby tak dalej !!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5

Przedstaw

twarde fakty, to będzie można podyskutować ... Nie ma mowy o żadnym spisku. Jest to wprost celowe działanie MS, bez żadnych ceregieli. Chronią w ten sposób swoich przed kolejną nagonką w mediach i tyle. Prosta sprawa. Nikt nie twierdzi, że każdy ksiądz to pedofil. Ludzie tylko się pytają, czemu księża pedofile tak rzadko są karani ...
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

odp.

Takich osób jest naprawdę sporo....ja też tak czuję.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie do końca prawda

Może owszem, statystycznie są w mniejszości, ale odsetek tych nikczemników w stosunku do jego odsetka w reszcie społeczeństwa jest zatrważająco wysoko, szczególnie w kwestii pedofilii i to nie jest tylko kwestia tego, że w mediach jest to bardziej nagłaśniane. Wystarczy sobie samemu policzyć i wszystko wyjdzie, jak na dłoni. A tych porządnych księży już boli, bez tego filmu, bo boli ich to, że oni są uczciwi, są dla ludzi, ale w ich organizacji są całe tabuny pedofilów, pijaków i złodziei.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

oj! wierzący 68-latku, z taką postawą to nic dobrego tobie nie wróżę,przede wszystkim zżera ciebie grzech pychy i pomówień,jeżeli widzisz o kogoś jakąś belkę to pomódl się za taka osobę(ja smiem twierdzic patrząc się na twoje wypociny,że tego nie robisz)upomnij w skrytości np Kapłana jeśli uważasz ,że żle czyni,można rozmawiać o czynach jeśli są złe nawet u księży ale w życzliwym srodowisku życzącym dobrze kościołowi,ale po tobie widzę ,ze rzucasz jakieś swoje głupie frustracje w miejscu do tego nie adekwatnym
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 29

Nie chodzę do kościoła...

Od jakiegoś czasu jest mi tam po prostu źle. Czuję się jakbym próbował okłamywać sam siebie gdy tam jestem. Przykro, że tak się stało...
popieram tę opinię 110 nie zgadzam się z tą opinią 29

Tak na spokojnie: obejrzałem. Nudne toto, gra Gajosa interesująca, poza tym widać uprzedzenia reżysera.

Na granicy paszkwili z byłego prl. ocena w skali 1-10: najwyżej 2. Szkoda na to pomiędzy.
popieram tę opinię 69 nie zgadzam się z tą opinią 172

Bogowie Są Wielcy - Wszyscy!

Bez wyjątku.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Kler

Opinie do filmu: Kler.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 7
do góry