Widok

Kleszcze z boleriozą w Bojanie :(

Chciałam Was poinformować, ze kleszcze w Bojanie z dużym prawdopodobieństwem przenoszą bolerioze. Mimo, że miałam w życiu 3 kleszcze mam właśnie rumien świadczący o boleriozie po jednym z ukonszen. Mój partner miał jednego kleszcza i także miał rumien i bolerioze. Wszystkie kleszcze zlapalismy w Bojanie. Mówi się, że kleszcz musi długo żerowac, żeby zarazić, ale moje kleszcze były mikroskopiczne i w ogóle nie były napite krwi, kiedy je wyjmowałam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam również w tym roku wbił mi się i mam to paskudztwo. Zima słaba od kilku lat i jest tego mnóstwo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrób sobie badania na IGG i IGM, to pierwsze to przeciwciała starej Boreliozy drugie to przeciwciała świeżej. Masa osób ma przeciwciała i nawet nie wie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale po co badania, skoro mam rumień, który jednoznacznie świadczy o boreliozie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Rumień rumieniowi nie równy. Badania warto wykonać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale Ty masz bolerioze czy boreliozę bo jeśli masz to pierwsze to by wyjaśniało dlaczego każdy Bojański kleszcz może go przenosić ️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

haha, borelioze, za trudne słowo dla mnie ;) ta choroba niszczy mózg ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Praca (4 odpowiedzi)

Przyjmę osobę do prac porządkowych, zagospodarowania terenu. Chętnych proszę o telefon 730903722.

Policja z Szemuda (7 odpowiedzi)

Wójt zbudował nowy posterunek w Szemudzie koło jego centrum samorządowego. Wszyscy się...

Zbiórka na sztandar szkoła podstawowa w Koleczkowie (4 odpowiedzi)

Poszukiwani Sponsorzy na Nowy Sztandar dla ZSP Koleczkowie Z okazji święta Patrona -...

do góry