Widok

Klient - opinia

Powiem tak: u Brokuła królują mielonki po taniości. Kotlety mielone, ryby mielone, kotlet po chorwacku mielony, kiełbasy w jajecznicy, kabanosy w zupie (która swoją drogą smakowała jak rozwodniona surówka z kapusty ze sklepu), jakieś sałatki warzywne jak na Wielkanoc itp. itd. Niestety czuć, że to nie jest wysoka jakość. Oczywiście, da się zjeść ale wielkich uniesień kulinarnych raczej bym nie oczekiwał. Menu nudne jak flaki z olejem i z wybujałymi opisami, a finalnie poziom przyzakładowej stołówki. To, że piszą, że nie używają wzmacniaczy smaku to bzdura na resorach bo w każdej mielonce są mikro kawałki marchewki z ziarenek smaku czy innego wynalazku. Osobiście nie wiem czy bym innym polecił ten catering.
Moja ocena
obsługa: 4
 
menu: 3
 
jakość potraw: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Droga Osobo - wydaje mi się, że korzystałaś z innego cateringu ponieważ nic tutaj nie pasuje do naszej firmy. Nie dodajemy polepszaczy smaku, nie przygotowujemy potraw z mielonek, nie mamy nudnego menu. Domyślam się, że wkradł się jakiś błąd poznawczy. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ty się lepiej nie domyślaj tylko przestań dawać mielone na okrągło. Krótkie pytanie na uczciwość: czy w keto nie diecie nie było nigdy kotleta mielonego w orzechach lub ryby mielonej? Ośmieszacie się oszukując ludzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry