masakra, takie mam wrażenia. Już nie raz w tym sklepie spotkałam się z niemiłą obsługą, jeszcze jak mieli sklep na starym miejscu. Teraz sklep jest piękny,asortyment też a obsługa jeszcze gorsza. Kupiłam włóczkę na druty(8 dni wcześniej) zamiast na szydełko i chciałam wymienić na cieńszą, to w sklepie się dowiedziałam w bardzo niemiły sposób ,że to niemożliwe, bo ponoć jest taki regulamin sklepu. W życiu bym nie pomyślała,że nie można wymienić włóczki(według pani kierownik to oczywiste), bieliznę to rozumiem ale włóczki??? Na dodatek pani kierownik mierząc ludzi swoją miarą powiedziała "A jak Pani użyła tą włóczkę i teraz chce oddać to co?" Nie dość ,że przy zakupie nie informują o tym,że włóczek się nie wymienia to jeszcze posądzają cię o oszustwo i złodziejstwo! Ta pani kierownik nie powinna pracować z ludźmi skoro zakłada,że każdy klient to potencjalny złodziej. Gorąco nie polecam tego sklepu, w razie problemów sklep nigdy nie jest winny tylko klient.Panie(oprócz praktykantki) nie są miłe, nie dziwie się skoro szkoliła je pani kierownik. Wybór jest duży,ale ceny wysokie. Jeszcze raz gorąco nie polecam tego sklepu!

wypowiedź zmoderowana ( 2020-01-28 21:25:49)