Nie polecam. Obsługa to po prostu żenada. Umówiłam się na wizytę i wyraźnie zastrzegłam, że ma to być zabieg kwasem hialuronowym. Po odczekaniu w zimnym korytarzu dowiedziałam się, że Pan doktor nie ma preparatu i nie może wykonać zabiegu. Można było mnie o tym poinformować telefonicznie lub mailowo. Ok. Następna wizyta za 2 dni, preparat już miał być. Jednak o godzinie, na którą byłam umówiona Pan doktor już przyjął kilku pacjentów jednocześnie i musiałam odstać godzinę zanim skończy. Po prostu żenada, jakby nie można było umówić się z każdym pacjentem pojedynczo na konkretną godzinę. Zabieg został wykonany jednak do dzisiaj nie wiem jakim preparatem i w jakiej ilości, bo gdy zapytałam o preparat Pan doktor pokazał mi jakieś puste opakowanie. To przy kliencie powinien zostać rozpakowany, żeby klient był świadomy co mu jest aplikowane i za co płaci. W konsekwencji Pan doktor skasował mnie też za poradę konsultacyjną pierwszego dnia, kiedy nie było żadnej konsultacji, bo po prostu nie było preparatu. Uważam, że cały ten gabinet to po prostu żenada.