Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Opinia wątek zamknięty Z zabiegów refleksologii korzystam prawie rok. Staram się uczęszczać...
~Patrycja Manthey
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 czerwca 2018

OdNowa wątek zamknięty Jestem pod duzym, bardzo pozytywnym wrazeniem jakie zrobilo na mnie miejsce...
~Vlotho
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Magiczne miejsce wątek zamknięty Nową jakość życia zaczyna się w centrum! Wspaniali ludzie i podróże w głąb...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Do gabinetu odnowy trafiłam w zeszłym roku . Byłam miłe zaskoczona , Pani Iza...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!!!!!! wątek zamknięty Na początku byłam sceptycznie nastawiona ale nic mi szkodziło sprobować. Było...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

są SUPER wątek zamknięty bardzo mi pomogły i w ogole dziewczyny są super, buziaki;**
~:)))
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Zadowolona wątek zamknięty Cudowna atmosfera panuje w Centrum. Dziewczyny wykonują wspaniałą robotę....
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Polecam! wątek zamknięty Przyjazne, spokojne, ładne miejsce. Pełne światła i ciepła (w każdym...
~Kwiatek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Odnowa służy faktycznej odnowie:) wątek zamknięty Polecam każdemu to miejsce, które potrafi doraźnie pomóc poprawić kondycję...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Balsam dla ciała i duszy wątek zamknięty Wspaniale miejsce i wspaniale terapeutki. Kompetentne, holistyczne i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Otwarte serce wątek zamknięty W Centrum OdNowa każdy terapeuta podchodzi do klienta z otwartym sercem,...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Ta klinika to prawdziwe miejsce mocy wątek zamknięty Cudowny klimat wsparcia, holistycznej diagnozy i wielopoziomowego leczenia....
~Aga K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Rozpoczàć życie odnowa wątek zamknięty Rewelacyjne wspaniale miejsce. Pozytywna energia od pozytywnych Kobiet.
~Izabella
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

POLECAM z całego serca i duszy ❤️ wątek zamknięty Jest takie miejsce, gdzie ciało, dusza i umysł odpoczywa. Takie miejsce gdzie...
~Monika RZ
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

polecam wątek zamknięty Jedyna taka klinika w Polsce. Nikt nie ma takiej oferty i kwalifikacji Polecam
~jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

OdNowa Centrum Mocy wątek zamknięty Miejsce Mocy, zbierania siły, holistyczne podejście do Pacjenta. Bardzo...
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry