Widok

Klub Piłkarski Pomorzanin Banino

Rozpoczynamy nabór do zespołu!
Już od 05.07.2022 wznawiamy treningi, w każdy wtorek i czwartek w godzinach 19:30-21:00 trenować będziemy w Baninie na kompleksie sportowym przy Szkole Podstawowej im. ks. prałata Józefa Bigusa Ul. Tuchomska 15 .
Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do klubu zapraszamy do przesyłania wiadomości na naszym fanpage.
https://www.facebook.com/pomorzaninbanino lub wiadomość na maila office.k.p.pomorzaninbanino@gmail.com.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem zima na hali na treningu i już więcej tam nie pojadę.. brak organizacji, trening to gadanie na sam początek przez jakiegos gościa, który nawet nie trenował, później 70min zajazdu z laska która ciśnie staruchów na maksa, a na koniec gra.. 25osob, i każdy zagrał mecz po 4minuty i do domu..a za tydzień powtórka..czy tam był jakiś Trener ? Był, ale oprócz gadania to nie robił z zespolem nic. Mam nadzieję że to się już zmienilo, bo nie było tam żadnego piłkarskiego treningu..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie kiedyś ziomek zapraszał, mówił że super klimat, dobry trener, fajne treningi, ale zanim przyszedłem to odradził bo się tam ponoć w krótkim czasie już kilku trenerów zmieniło
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzę od kilku msc, nie zawsze mam czas ale dzięki luźnej atmosferze nikt nie robi z tego tytułu problemy. Tak naprawdę fajnie że jest coś w Baninie i można pograć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ŕyhbnnn
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry