Widok

Klub Przedszkolny super sprawa

*Otworzyli w końcu coś dla najmłodszych w Sulminie

No w końcu coś dla maluchów :)
Byłem, widziałem , jestem zachwycony.
Aż samemu chcę się tam bawić.
Pamiętam moje przedszkole, nie było takie bajkowe, a tam wchodząc ławka i wieszaczki dla maluchów, miejsce na worek z kapciami a u góry tablice na prace dzieciaków.
Obok sali toaleta i co mnie zdziwiło - też dostosowana dla dzieci.
Przed salą wiszą dyplomy Pani Anny - no co jak co ale na pewno ta babeczka na studiach się nie leniła ;)
Sama sala bajkowa,kolorowa gdzie się nie spojrzałem tam zabawki i full tych edukacyjnych. Pomysł świetny, a to że klub jest w domu to naprawdę fajna sprawa - zupełnie inny klimat:) ( moim zdaniem lepszy). Ale wracając do samego punktu kiedy Pani Anna mnie oprowadzała i mojego synka aż mu się oczy świeciły bo najchętniej by od razu tam został. Ale to nie koniec za domem w którym znajduje się klub jest przepiękny ogród z miejscem na trawniku gdzie dzieciaki przy takiej pogodzie jaka jest ostatnio mogą się wybawić za wszystkie czas, do tego właścicielka punktu zakupiła trampolinę dostosowaną dla dzieci - ( pamiętacie jak u nas wyglądała tzw ,, rytmika") ? Po wizycie w tym punkcie utkwiło mi w pamięci coś jeszcze, po za wspaniałą atmosferą mieszkańców tego domu. Po ogrodzie biegały małe psy, ja w swojej pracy bardzo rzadko miałem okazję wykonywać dogoterpię a tu, może nie zamierzone ale w mój gust trafiono w samą dziesiątkę. Co więcej Pani Anna ciągle chce coś zmieniać doskonalić, nie wiem jakie jeszcze będzie miała pomysły ale ja swoje dziecko zapisuje :):):)
Dla wątpiących powiem jedno - zadzwońcie, umówicie się , porozmawiajcie, zobaczcie - jak dla mnie bomba :)
http://klubprzedszkolaka.webnode.com/oferta/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
reklama rodzinki bałon przez małe b
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie dałbym ttym dziwakom swojego dziecka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziwne podejscie nawet w niedziele i sobotę chća się opieakować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry