Głównie chodzę na siłownie i na zajęcia na Witawie bo jest super obsługa i profesjonalne podejście. Na Fikakowie bylam kilkakrotnie jednakże obsługa Pań na recepcji na poziomie miernym. Co innego na Witawie - pan Michał S. i Michał Cz. Pełen profesjonalizm. Zawsze doradzą z ćwiczeniami i suplementami. Wszystko wytłumaczą. Zumba u Pani Kornelii super!