Widok
Klub na Witawie
Głównie chodzę na siłownie i na zajęcia na Witawie bo jest super obsługa i profesjonalne podejście. Na Fikakowie bylam kilkakrotnie jednakże obsługa Pań na recepcji na poziomie miernym. Co innego na Witawie - pan Michał S. i Michał Cz. Pełen profesjonalizm. Zawsze doradzą z ćwiczeniami i suplementami. Wszystko wytłumaczą. Zumba u Pani Kornelii super!
Moja ocena
Klub rekreacyjny ACTIV
kategoria: Siłownie i fitness kluby
obsługa: 6
oferta: 5
wyposażenie: 5
klimat i wystrój: 3
przystępność cen: 3
ocena ogólna: 5
4.5
* maksymalna ocena 6