Widok

Kokoszki - wysokie czynsze!!

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Moja biedna matka emerytka mieszkająca w mieszkaniu 40 albo 42m2 (nie pamiętam) zużywając niewiele wody płaci ponad 500 złotych.

To jest rozbój w biały dzień.

Ja się Pytam za co? Ani to centrum ani to plaza. Bloki z płyty. Massaaaakra.

Odnoszę wrażenie że to wspólna zrzutka na tych co mają w d*pie i nie płacą wcale.

Czy wy też macie takie kwoty? Mieszkam na Ujeścisku, mam 61m2 i czynsz zimą 450 latem ok. 350 i to za 3 osoby z wodą!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja place w zime ok 800zl dla mnie to tez jest rozboj w bialy dzien;/ w lato jak nie ma okresu grzewczego to ok 500zl. to jest smiech na sali;/ do tego mam kredyt na mieszkanie i nie jest za wesolo. jak bym wiedziala ze tutaj sa takie czynsze to bym nie kupowala mieszkania, ale nikt mi nie powiedzial tego eh.... ale czy mozna cos z tym zrobic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co widzę to wszyscy tak płacą na tym osiedlu.

Chciałem się usadowić bliżej matki ale aby jej pomóc - ale to byłaby głupota. Już wolę sie przejechać z 3 razy wydać na paliwo niż dopłacać 400 złotych do czynszu za mniejszy metraż.

Bloki ocieplili - FAKT - fundusz remontowy widziałem u mniej około 100 zł za 40m2
Zdębiałem. Ja za 60m2 mam 9,50 zł - za całe mieszkanie. Ogrzewanie chyba za saune - dwa razy wiesze zaliczki i opłaty stałę niż u mnie. Ale ja mam licznik. A tam co trzecie okno otwarte...

Ludzie obudźcie się. Popytajcie znajomych. Nawet w płycie na innych osiedlach są duże mniejsze stawki. Ktoś z was robi jeleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja również jestem przerażona wysokością opłat za ogrzewanie - to główny składnik czynszu. Fundusz remontowy jest wysoki u niektórych ze względu na wzięty kredyt na ocieplenie budynku. Ale to ogrzewanie - masakra! Co można z tym zrobić?? Gdzie pisać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaliczka na konserwacje bieżącą i na eksploatacje, może ktoś wytłumaczy szczególnie na to 2 o co chodzi bo kasują co miesiąc 30 złotych. Jak to jest możliwe, że na przymorzu mieszkanie o tym samym metrażu i przy braku liczników na kaloryferach i wiecznie odkreconych ma co roku zwrot i czynsz wychodzi w granicach 400 zl??? tj chore płacić zimą czynsze w wysokości 600 zł!! Tak samo płace zaliczke na co i na co zamowiona osobno co to ma być?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprzedaj - nie rob tragedii......... ;) UCIEKAJ z SM czy wspolnotą wieksza nigdy nie wygrasz, probowalem :/ w innej dizelnicy....... nie wygrasz! dzis place 180zl letni i 250 za kawalerke ale bez podzielnika ciepla i mam tamten teren gdzies.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widać,że chybs tylko jednej osoby dotyczy problem wysokich czynszów inni się jakoś nie wypowiadaja....???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym roku to już w ogole kosmos.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rośnie cena wody oraz cena prądu. Podobnie rosną koszty zatrudniania osob. Płąca minimalna zwiększa się co roku, a zwykle spółdzielnie mieszkaniowe zatrudniają wielu pracowników. Jeśli zależy Wam na optymalizacji kosztów, dobrze jest zastanowić sie nad utworzeniem wspólnoty mieszkaniowej, która jest znacznie tańsza w utrzymaniu niż spółdzielnia.
Skontaktuj sie z tą firmą:
Inwemer Gdańsk 80-383 Gdańsk ul. Czerwony Dwór 8a tel.: +48 502 628 083
Powinni Ci wyliczyć koszty obsugi technicznej oraz sprzątania bloku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz to się wydaje tak tanio.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kokoszki

Malachitowe Wzgórze (97 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje na granicy dzielnic Kokoszki i Kiełpino Górne. Zielone otoczenie inwestycji...

Sianowska Polana (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji umożliwia sprawne poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej, tym...

do góry