Widok

Kolacja dla głupca

Kolacja dla głupca Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Kolacja dla głupca.
Kolacja dla głupca Teatru Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie
Francis Veber

Przekład: Barbara Grzegorzewska

Oryginalny Tytuł - "Le diner de cons"

"Kolacja dla głupca" to współczesna komedia francuska, która swoją prapremierę miała w 1993 roku w paryskim Theatre de Variete i od razu okazała się artystycznym jak i frekwencyjnym sukcesem. Jej największe atuty to nakreślone wyrazistą ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzie Rzym a gdzie Krym

Rychu, naucz się najpierw czytać. Może się zdarzyć, że pojedziesz do Gdyni i dopiero na miejscu się zorientujesz gdzie jest scena Agencji Kontakt :)
p.s. a dobra kolację zawsze warto zjeść.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kolacja dla głupca

kupiliśmy bilety idziemy trzeci raz bo komedia niesamowita
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

co za cena

z tego co mnie pamiec nie myli to bylo to pare razy grane juz w gdyni ale ceny byly o wiele nizsze - ja rozumiem ze sa podwyzki ale ze az takie.......troche przesadza ten organizator
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Świetny spektakl

Byłam już 3 razy i poszłabym ponownie, szkoda tylko, że nie można kupić biletów :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja widziałem w Gdyni. Rewelacja. Gra aktorska na najwyższym poziomie. Tyniec kradnie caly spektakl. to jest klasa drodzy teatromanii, a nie żenujący kwartet z wczoraj. Kolacja to swietna gra, wartka akcja, morał. Brak ocen. Kto pójdzie sam się przekona.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

absolutna rewelacja!!!!!!!!!!!!!!

Czy ktoś wie czy będzie też w innym terminie w trójmieście?
Chętnie obejrzałabym ponownie, a ten termin mi nie pasuje:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolacja dla głupia

Na luty biletów już od dawna nie ma ,ale z tego co wiem Kontakt będzie powtarzał spektakle jesienią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cena odstrasza

Najdroższy bilet na ten spektakl w Warszawie kosztuje 90zł a u nas Agencja musi się dorobić:/ Żenada co do ceny biletów...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

?!?!?!

130-150 zl za spektakl teatralny!!! i dziwia sie ze ludzie 'nieukulturalnieni'.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Doskonale

Widziałam i gorąco polecam.Krzysztof Tyniec rewelacyjny, tak ja i inni aktorzy.warto wydać pieniądze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolacja dla głupca

K.Tyniec REWELACYJNY !!!
W tym sepktaklu "daje " popis gry aktorskiej ! Gratulacje B.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

p.Tyniec super ; reszta też; dobrze skrojony temat z morałem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

8 , 9 czerwca 2013 będzie spektakl , wybieram się ponownie, rewelacyjna sztuka, warta 150 zł za bilet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

scenariusz banalny

bylem na tym w Gdyni w teatrze muzycznym.
i nie wiem doprawdy skąd te zachwyty

scenariusz po prostu tandetny,
moze wielkie nazwiska aktorów przyciagaja widzów

lekka komedia godna polecenia co najwyzej dla licealistow
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Fakt, chyba najlepszy spektakl komediowy, jaki miałem przyjemność oglądać.

Wcześniej nie podejrzewałem Tyńca o aż taki geniusz aktorski.... ale w tej sztuce jest on w sztuce ekspresji klasą samą w sobie . Przyćmiewa nawet znakomitego Fronczewskiego z jego fantastycznym głosem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

kolacja dla głupca

Jakiś czas temu występowali w Teatrze Muzycznym w Gdyni...rewelacja...polecam...Tyniec po prostu przeszedł samego siebie...to rozrywka na prawdę na poziomie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

poszedłbym ,ale te ceny biletów!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

150zł ?! to ja wole isc na kac vegas czy! przynajmniej sie posmieje hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rewelacja

zgadzam się z Panem Rychem,
ta sztuka to majstersztyk.
Pan Tyniec gra jak z nut, i Pan Fronczewski także
warto!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super spektakl:)

Polecam wszystkim byłam i zapewniam że jest zabawnie profesjonalnie.Warto choć ceny buletów wysokie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry