Widok

Kolacja dla głupca

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Kolacja dla głupca.
"Kolacja dla głupca" autor Francis Veber "Kolacja dla głupca" to jedna z najlepszych komedii teatralnych na świecie. Jej autor Francis Veber, francuski scenarzysta i reżyser jest znany przede wszystkim jako autor filmu "Pechowiec" ze słynnym komikiem Pierrem Richardem w tytułowej roli. Pierre Brochant, bogaty wydawca bestsellerów, wraz z przyjaciółmi z paryskich wyższych sfer urządza raz w ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga słabe!!!

Jeśli spektakl „Kolacja dla głupca” to tylko Teatru Ateneum z Krzysztofem Tyńcem i Piotrem Fronczewskim!!!
Reszta to marna próba kopiowania. Szkoda kasy!!!
Z tego co wiem to najbliższe spektakle to 15 i 16 kwietnia w Teatrze Muzycznym
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 3

kolacja dla palantów

po francuskiej wersji filmowej pod tym właśnie polskim tytułem nie wiem czy się odważę na teatr
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Rewelacja!

Świetny spektakl w super obsadzie. Oby było takich więcej w Trójmieście
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolacja dla głupca tylko z Tyńcem i Fronczewskim - żadna inna

Nie dajcie się nabrać na tytuł. Byłam już na trzech różnych. Tylko ta w roli głównej z Krzysztofem Tyńcem i Piotrem Fronczewskim> teraz też idę 16 kwietnia - rewelacja
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zabawna komedia, zdecydowanie na plus

Aktorzy z Koszalina odwalili kawał dobrej roboty, komedia zabawna więc polecam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam

Zdecydowanie miło spędzony czas. Mimo, że mniej znani aktorzy uważam, że zagrali rewelacyjnie. W dodatku cena na kazdą kieszeń
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolacja dla Głupia - wyśmienita uczta dla ducha

Aktorzy Bałtyckiego Teatru Dramatycznego zafundowali trójmiejskim widzom wyśmienitą Kolację dla Głupca. Brawurowa gra Wojciecha Kowalskiego i partnerującego mu Bartosza Budnego rozbawiła publiczność już od pierwszej sceny. Młodość, energia i dynamika emanowała z ich gry. Gagi sytuacyjne, dowcipne dialogi prezentowali z takim zaangażowaniem, że włączyli do swojej kolacji całą salę. Młody Lisewski i bardziej doświadczony Krótki w rewelacyjnie zagranej roli kontrolera skarbowego dopełniali całości. Role żeńskie w tej sztuce stanowią jedynie delikatną ale nieodzowną przyprawę podczas tej uczty. Kto nie zna tej sztuki będzie zaskakiwany coraz to nowymi zwrotami akcji i rosnącymi komplikacjami w życiu gospodarza domu a kto ją zna w innym wydaniu będzie miał możliwość porównania. Ja oglądałem KdG w wydaniu Teatru Ateneum z Piotrem Fronczewskim (którego jestem wielkim fanem) i Krzysztofem Tyńcem i muszę przyznać, że obejrzany w ostatnią sobotę spektakl koszlińskiego teatru wcale mu nie ustępował. Gorąco polecam, naprawdę warto!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

okropne, nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kolacja dla głupca w wykonaniu BTD - rewelacja!

Naprawdę warto pójść na ten spektakl. O niebo lepsze wykonanie niż z Fronczewskim i Tyńcem. Super spędzony czas. I to za rozsądną cenę. Oby więcej takich wydarzeń w Trójmieście. No i rewelacyjna firma cateringowa z większym wyborem wszystkiego, jak w innych teatrach. Polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetna sztuka Francisa Vebera

Bardzo dobrze napisana i całkiem uniwersalna w przekazie. Wykonanie również na najwyższym poziomie. Warto się wybrać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolacja dla głupca - świetny spektakl!

Świetna gra aktorska i super scenografia.
Byłam już na kilku spektaklach ale ten na długo zapadnie mi w pamięci. Miła obsługa, fajna atmosfera przed jak i w czasie przerwy.
Super spędzony czas. Oby więcej takich spektakli. polecam wszystkim!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry