Widok

Kolęda 2017

Dzisiaj odwiedził nasz dom Ks. Proboszcz. Mieszkamy blisko kościoła wiec, kolęda odbyła się dość wcześnie. Nie zgadzam się ze zła opinią o Proboszczu, to bardzo miły , uprzejmy i z poczuciem humoru Ksiądz .
Sąsiadka nie zdążyła z przyjęciem Księdza , ale Ksiądz poproszony o ponowne odwiedziny domu z lekkim uśmiechem na twarzy wrócił , mimo innych planów .
Pozdrawiam
Mieszkanka ul. Chabrowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

KsiONC wziął kopertę ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie tez był ks . Proboszcz . Na prwade była to miła rozmowa i spotkanie . Nie rozumiem tak negatywnych napaleńców
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Naprawdę ? Nie rozumie Pani/ Pan negatywnej postawy ludzi do kościoła?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy on jest winny za całą historie Koscioła ? Ja miałem miła kolede i nie miałem zadnych problemów w kancelari
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Stwierdziłem jedynie fakt, że ludzie mogą być uprzedzeni do księży wszelakiej maści i mają ku temu bardzo solidne podstawy. Nie twierdzę, że akurat ten ksiądz jest taki sam jak reszta, wszędzie są tylko ludzie. Wśród pedofili też się znajdą mili ludzie co staruszkę przez jezdnię przeprowadzą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jednak tutaj chodzi o wielebnego (upss... a może trafniej byłoby wielmożnego) proboszcza i z pewnością nikt nie wini go o "całą historię kościoła". To faktycznie wyjątkowo niemiły - często wręcz arogancki i opryskliwy facet. Co do kolędy - tegorocznej i ubiegłych - facet co roku próbuje mnie nachodzić ale grzecznie acz zdecydowanie odmawiam wbijania na moją posesję. Tak więc przynajmniej nie muszę oglądać pana proboszcza we własnej chacie. Zapytacie skąd moje negatywne zdanie o tym panu, skoro nie przyjmuję kolędy ? Odpowiadam - z kontaktów z nim we wcześniejszych latach (do tego mam sąsiadów, którzy jednoznacznie twierdzą, że pan proboszcz nic na lepsze się nie zmienił). Ehhhh, tęskno w tym kontekście za czasami, kiedy proboszczował ks. Rogatka, oj tęskno. To był super człowiek i ksiądz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ho ho ho musi Pan być bardzo wazną i szczególna osoba smkoro - CO ROKU - na PANA posesje chce się " wbic " i pan a" nachodzić " ten facet - proboszcz . Do mnie co roku przychodzi inny kapłan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aha PAN GO " grzecznie " nie wpuszcza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry