Widok

Kolęda

Koleda tak szybko a kasa z koled znowu na rozbudowę, jak tyle będziemy dawac to dozywotnio beda budowac a ks caly czas bedzie tace i kolede na rozbudowę przeznaczal nie dajmy tyle ten kosciol i tak bedzie za maly jak skonczy go rozbudowywac to juz znowu bedzie za maly .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 12

ok
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie rozumiem dlaczego zdziwienie- w Bani nie nieoficjalnie 11 tys ludzi a księży 3.
Co do kościoła to dobrze ze rozbudowuje chociaz nowy byłby lepszym rozwiązaniem. Zobaczymy:)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

za 10 lat problem z brakiem miejsca w kościele sam się rozwiąże, co roku ubywa kościołowi 1-2% praktykujacych
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 7

Moze i racja tym bardziej ze x nastawiony tylko na kasę
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

To nie chodź. Do pracy też chodzisz dla kasy- żuć ją
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 13

Instytucja jak każda inna ... kasa kasa kasa

Ale ze tyle osób jeszcze w nią wieży , widzisz i nie grzmisz
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 11

Wierzy bo wiara
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

On wierzy w wieżę kościelną. :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

w pracy kasę zarabiam......i darmozjadom mam dawać?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
A na co niby by miała być ta kasa z kolęd. Kościół stał i było w nim miejsca dosyć dlatych co chodzią
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Malo jest biednych rodzin? Malo jest chorych dzieci?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

też jesteś biedny, współczuję tobie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie wspolczczuj tylko pomóż biedne u, bo Ciebie to też może spodkac
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie pitolcie głupot, bo sr*ć się chce...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

To idz do wc,nie kazdy Musi wiedziec co ci sie chce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zapytaj Rząd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zaczęła się coroczna żebranina po domach.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 10

Nikt od was niczego nie żąda
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

ja nie słyszałem nigdy żebrania. chociaż rok temu mnie nie było akurat, może żebrali :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zebza ale tak jak w zeszlym roku tak jak w tym roku ofiara z koled na rozbudowe kościoła, taca na rozbudowe kosciola, a teraz nawet jeszcze ofiara za oplatki na ubezpieczenie budynkow parafialnych, kpina to sie zrobil biznes dach za dotychczasowe materialy 200tys ludzi maja za d**ili a zobaczcie jeszcze ile ludzi pomaga w czynie spolecznym trzeba przestac ich finansowac nam tez nikt nie doklada
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

ale przecież finansujesz dobrowolnie :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

chej kolęnda kolęnda
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

lucy jak zwykle w deche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A my w tym roku przyjęliśmy kolęde (pierwszy raz)- a do kościoła niechodzę wcale☺ i musze powiedzieć ze ksiądz bardzo miły i mi się podobało.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie szkoda dzieci narażać?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Na co?Ty uważaj byś dzieci na swą głupotę nie narażał.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Typowy polski katolik - do kościoła nie chodzi, ale katabasa przyjmie, bo co by sąsiedzi powiedzieli.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

ksiadz cie juz obgadal u nas w domu, ze jestes glupia i bog cie nie kocha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

daj albo nie , kiedys cie zabraknie a z tego kosciola benda korzystac twoje dzieci wnuki i prawnuki ,.Benda z tego dumni ze dziadek pradziadek czy ojciec dal ile mogl pomysl nim zaczniesz pisac bzdury
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

A w Baninie jaki obowiazuje jezyk urzedowy? Bo chyba nie polski, skoro wieksza czesc wpisow w tym watku ma bledy na poziomie wiedzy 5 latka. Myslalem, ze mam inteligentnych sasiadow, ale widocznie wszyscy sa z wejherowa
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mariuszu, nazwy miast piszemy z jakiej litery?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wejherowo to nie miasto, to stan umysłu. Wystarczy popatrzeć, jak się poruszają po drogach. Jakby dzieciom dać pistolet to byłoby bezpieczniej, niż jak GWE jeździ po drodze. :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ciekawe od kiedy rejestracje świadczą o umiejętnościach :) skoro jesteś z Banina to powinieneś jeździć na GKA a o ile się nie mylę opinia tez nie jest zbyt dobra.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jeżdżę na gka. Mam prawo jazdy od 24 lat i codziennie robię od 50 do 100 km, najczęściej obwodnicą i czasami później w stronę Słupska. Widzę jak jeżdżą gwe, tak jak napisałem przepaść między gwe a gka to jak między Syrenką a Ferrari. Pomijając to, że gka nie ma też dobrej opinii :) Widziałem ile stłuczek powodują gwe, głównie wyprzedzając na podwójnej ciągłej, na pasach, gdziekolwiek, wyprzedzając w korkach pchając się na czołówkę i spychając samochody na bok, bo musi się zmieścić. Powiedzmy, że na 10 przypadków gwe występuje jeden taki gka. Więc sam widzisz, że gwe to stan umysłu :) Pomijam niewłączanie kierunku na rondzie jednopasmowym, bo tak robią niezależnie od rejestracji. Piszę o grubych wykroczeniach i wypadkach
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

jestem z warszawy..z dziadza pardziada..mieszkam na kaszubach i też mam gka..i potwierdzam gwe to d**ile /chyba jakis gen kaszubski/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam pytanie. Jestem rodowitą gdynianką z dziada ( pradziadkowie urodzeni w różnych zaborach), prawo jazdy od 30 lat, brak jakichkolwiek kolizji z mojej winy, od kilkunastu lat mieszkam w powiecie wejherowskim ( tablice GWE). Obecny samochód w leasingu (tablice GA), po wykupie zmienię na GWE. Czyli rozumiem, że po przerejestrowaniu samochodu zdebileję? Ło matko, to ja się chyba z powrotem do tej Gdyni przeprowadzę, albo chociaż do Chwaszczyna.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bo Banino i okolice takie zarąbiste i światowe :D co drugi na tablicach GKA nie potrafi włączyć kierunkowskazu jak zjeżdża z ronda :D ale co tam - z innych się pośmiejemy :D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Każdy jakoś leczy swoje kompleksy :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kosciół katolicki to siedlisko diaabła i zlych ludzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Nie tobie to osądzać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak sobie czytam ten wątek, i się zastanawiam… Dlaczego ateistę interesuje działalność naszej wspólnoty kościelnej? Nie chodzisz do kościoła, nie przyjmujesz kolędy – nie płacisz! Proste! Zajmij się swoimi gusłami! Jesteś na pewno mieszkańcem jakiegoś kurnika, bo gdybyś wybudował sam swój dom to wiedziałbyś ile to kosztuje. Ubezpieczać pewnie też nie masz w zwyczaju swojego dobytku bo nikt Cię tego nie nauczył i stąd Twoje oburzenie. I bardzo proszę nie szkalować naszych księży a zwłaszcza Proboszcza bo to człowiek uczciwy, pracowity i dobry organizator. Chodzę do naszego kościoła kilka lat i zmiany są widoczne gołym okiem. Podsumowując - ateistom życzę wspaniałych podarków pod choinką a wierzącym Radości, Spokoju i Radosnego świętowania w naszej Parafii!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

"Chodzę do naszego kościoła kilka lat i zmiany są widoczne gołym okiem" - nie wiem czym Cię klecha "poczęstował" ale radzę jednak udać się do lekarza, niech rzuci okiem na te zmiany.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

Widzę, że Cię zabolało. Nie chodzisz do kościoła to też nie wiesz co się dzieje. Chciałbym się jeszcze zwrócić do forumowiczów aby na tym forum czasem wsparli naszych księży. Bo jak czytam to tylko krytyka. Wygląda to tak jakby nikt do naszego kościoła nie uczęszczał. Niedługo to nam zabronią chodzić na mszę...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mnie nic nie zabolało, to mnie piecze po wizycie w kościele.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Myślę, że warto wyjaśnić, iż zaprojektowanie konstrukcji dachu z drogiego drewna klejonego podyktowane było zbudowaniem otwartej przestrzeni bez zbędnych słupów podpierających, które w starej części nie są wygodne. Czasy się zmieniają i dzisiejsze projektowanie oparte jest na innej filozofii (proszę mnie poprawić jeśli ktoś ma info źródłowe). A dobry gospodarz zawsze ubezpieczy majątek tym bardziej, że jest budowany z datków wiernych.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Za dużo nie myśl, bo pękniesz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Tak samo myślę...
Ksiądz nie wchodzi do domu na siłe. Jesli nie przyjmujesz kolędy - Twoja decyzja.
W portfelu również ksiądz Ci nie grzebie. Więc po co takie głupie wątki na forum ?
Chcesz - daj, chcesz - wpuść księdza, nie chcesz?-nie musisz.

Przestańmy wreszcie wszystkich atakować. Zacznijmy żyć swoim życiem.
Ja osobiście księży podziwiam, bo bycie księdzemw XXI wieku to nie lada wyczyn - czytając to forum można się załamać.

Trzymajcie się :)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4
To na kij dajesz i masz pretensje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry