Widok

Kolejna negatywna opinia

Ja również dopisuję się do negatywnych opinii. Żeby się zarejestrować do jakiegokolwiek lekarza ogólnego trzeba stać w kolejce od 7 rano. Trwa to dobre pół godziny. Telefon wiecznie dzwoni i nikt go nie odbiera, bo rejestracja telefoniczna jest od 9:00 a i tak jak już nam się uda po tej 9:00 dodzwonić to słyszymy, że nie ma miejsc. Ostatnio poważnie myślę nad przeniesieniem się do innej przychodni. Przed przeprowadzką należałam do przychodni, w której przynajmniej można się było rejestrować telefonicznie od 7:00.
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: -
 
jakość usług: 4
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No niestety też nad tym ubolewam...
Powinno być tak, jak w innych ośrodkach zdrowia - rejestracja przy okienku i telefoniczna od tej samej godziny.
Nie zawsze mam możliwość pojechania do przychodni na godz. 7 celem zarejestrowania dziecka (ba, żeby była pewność, że w ogóle się uda - trzeba być dużo wcześniej). A jak zadzwonię o godzinie 9 (jak się uda - bo wtedy przeważnie na połączenie czekam nawet do godziny) - to w 99% nie ma już wolnych miejsc do lekarza. Co prawda istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu telefonicznego z lekarzem, ale odpowiedź jest zawsze jedna: proszę przyjechać i czekać w poczekalni na wolne miejsce (być może ktoś się nie pojawi...) - ale jak mam czekać z dzieckiem z temp. 40 st. w poczekalni przez tyle czasu???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry