Widok

Kolejne Trójmiejskie rozczarowanie....

Miałem okazję odwiedzić nie po raz pierwszy przybytek Trafik. Czy to bistro bar czy restauracja ..ciężko powiedzieć. O ile wiem kto tam gotuje , i wiem że prywatnie jest bardzo dobrym kucharzem to jeśli chodzi o "karmienie gawiedźi" nie bardzo to wychodzi. Poziom bardzo nie równy, w zależości kto gotuje. Dania wychodzą tak sobie, wygląd mizerny, smak przeciętny, pomysł dobry...tylko jak to zawsze bywa wykonanie nie za specjalne. To co wczoraj zjadłem nie powaliło , wręcz ponownie rozczarowało. Karta niestety niekompletna, co moim zdaniem nie powinno mieć miejsca. Brak np. wołowiny jest bardzo dużym NIE dla tej knajpki. Obsługa !! O zgrozo! 3 osoby obsługujące salę to bardzo dużo i niestety ale nie dawały radę, czas oczekiwania na napoje 15 minut , zupa 20 minut , sałata 40 minut przy wypełnieniu sali w 1/3. Moim zdaniem do skandal!!
Rozczarowuje to miejsce za każdym razem jak tam wybieram się ze znajomymi. A szkoda.
Początek był bardzo obiecujący.
Jednak nie przekreślam tego miejsca. Mam nadzieję że to tylko chwilowe turbulencje, lub zadyszka.
Wbrew pozorom polecam, każdy powinien wyrobic sobie zdanie sam.
Moja ocena
Trafik kategoria: Restauracje
obsługa: 1
 
menu: -
 
jakość potraw: 3
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiktor, dopiero dzisiaj czytam Twój wpis, bo chciałem napisać coś pozytywnego o tej restauracji, na forum. Jestem zdumiony, jesteś pewnie kolejnym, który wie lepiej od wszystkich jak prowadzić biznes, choć jesteś zatrudniony na umowę o pracę na niską kwotę i do restauracji wybrałeś się na zaproszenie.
Na codzień jesz zapiekanki i kebaby, prawda...? z dużą ilością sosu czosnkowego, oczywiście!!!

...Trójmiasto to dopiero rozczarowanie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry