Widok

Kolejność postów

Proszę ustawić kolejność postów od najnowszych... Dziękuję... :)
Proszę nie mylić mnie z którymś ze Szklarzy Lustrzanych. Ich jest jeszcze pełno... choć, z biegiem czasu, coraz mniej... :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma takiej opcji. Ale nowe posty są oznaczone czerwonym napisem "nowy"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Np. ten.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda, że NIE... Taka kolejność jest powszechnie dziś stosowana i wydaje mi się, że programowo nie jest to aż takie trudne... Byłaby to dogodna "funkcjonalność"... Teraz by znaleźć ostatnie posty w konkretnym wątku (a te najbardziej są interesujące nawet gdy wątek rozpoczął się dwa lata temu) ... trzeba przewijać posty AŻ na "sam dół... :(
Proszę nie mylić mnie z którymś ze Szklarzy Lustrzanych. Ich jest jeszcze pełno... choć, z biegiem czasu, coraz mniej... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamiast "bawić się" w przewijanie można równie dobrze skorzystać z przycisków "Home" oraz "End" na klawiaturze i problem z głowy :)
Wiele kobiet marzy o rycerzu w lśniącej zbroi. Ale większość musi zadowolić się giermkiem
w dziurawych skarpetkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opcjonalnie wcisnąć ALT+F4 :) Wtedy wszystkie problemy odchodzą w niebyt...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hal masz rację. Ostatnio kolegę w pracy prosiłam o wciśnięcie ALT + F4 - hehe, śmiechu było co nie miara, a on nie znał tego skrótu :)
Wiele kobiet marzy o rycerzu w lśniącej zbroi. Ale większość musi zadowolić się giermkiem
w dziurawych skarpetkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
..i ta mina, gdy wszystko gaśnie bezpowrotnie :) Bezcenne^_^
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki za podpowiedź... :)
Proszę nie mylić mnie z którymś ze Szklarzy Lustrzanych. Ich jest jeszcze pełno... choć, z biegiem czasu, coraz mniej... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum O forum

Jak wstawić na forum aktywny link strony internetowej?? (221 odpowiedzi)

jak w temacie. proszę o pomoc??

do góry