Widok

Kolejny PUB z serii zapitki i zakąski

zapitki i zakąski... piwa nie ma co recenzować ;) ceny również takie same jak wszędzie z lekkim urozmaiceniem do 6 PLN za niektóre artykuły.
Wystrój? słaby, skoro jest to KINO to gdzie są krzesła kinowe? stary projektor filmowy, grube zasłony. Generalnie brak klimatu w knajpie..

No i niestety, chyba najgorszy tatar w mieście.
Moja ocena
obsługa: 5
 
menu: 4
 
klimat i wystrój: 3
 
lokalizacja: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 3
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Hmmm..mogłeś napisać jeszcze, że szkoda braku Babci Ziuty kręcocej wate cukrową, Pana Ziutka prażącego popcorn oraz biletera na czerwonym dywanie sprawdzającego bilety przed wejściem..Przecież to kino:)...P.S Tatara to chyba nie jadłeś:)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
właściciela chyba boli krytyka, hehe
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
witam. to wolny kraj i każdemu może sie podobać co innego. ale ja osobiście nie zgadzam się z opinią że to słabe miejsce. Tatar bardzo mi smakował, jak również żurek i śledziki. byłam tam już wielokrotnie i za każdym razem świetnie się bawiłam. nigdzie indziej nie znalazłam rumu czy whisky za 6 ziko. I wydaje mi się że to nie krytyka boli Pana "właściciela" jeżeli to on faktycznie się wypowiedział, tylko działanie konkurencji na jego niekorzyść, bo wydaje mi się że właśnie to Pan Antek ma na celu :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
portal moglby w koncu zaczac umieszac adresy ip rowniez pod ocenami.
bez wiekszego trudu mozna znalezc tam co najmniej 4 wpisy tej samej osoby
to smutne, tym bardziej, ze taka autoreklama jedynie odstrasza

natalio, mylisz sie co do wolnego kraju
abstrahujac juz od ciezkiej definicji wolnosci jako takiej
zycze smacznego
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
witam. irytują mnie takie wypowiedzi...nie bardzo rozumiem po co ktoś jest tak zawzięty i za wszelką cenę chce "obwieścić światu" jak to Pub Polskie Kino mu się nie podoba i jak to właściciel robi sobie auto reklamę... Może i tak jest kto wie, ale komu to przeszkadza... Ludzie mają różne wymagania i oczekiwania. Jak dla mnie komuś może się tam podobać ,a komuś nie i to dotyczy każdego innego miejsca. Jednak szkoda mi osób które poświęcają tyle czasu na wypisywanie zgryźliwych uwag i komentarzy. Chyba osoby takie nie posiadają życia osobistego i są zazdrosne o sukces innych. Pewnie jedynym sposobem na poprawienie sobie samopoczucia i sprawienie że nie czują się jak nieudacznicy życiowi w stosunku do innych, jest wypisywanie negatywnych komentarzy na czyść temat...Proponuje zając się własnym życiem i uwierzyć trochę we własne możliwości, ponieważ poprzez poświęcanie tyle czasu negatywizmowi w stosunku do innych, pokazuje się tylko własną, niską samoocenę i brak wiarę w siebie. Jeżeli chodzi o mnie to podtrzymuje swoje zdanie. Pub Polskie kino mi osobiście przypadł do gustu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry