Widok

Kolezanka poszukiwana ;)

Czesc,
Mam 35 lat, jesrem mama od 3 lat. I od prawie 3 lat mam wrazenie ze swiat o mnie zapomnial. Kokezanki z pracy ( glownie bez dzieci) nie mialy ze mna juz wspolnych tematow.
Jezeli tez jestes mama, ktora tez sama pije kawe do DDTVN, moze napisz bedziemy pic kawke wspolnie
Beata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beatap23@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć. Mam 37 lat, ale już nieco starsze dzieci niż Twoje. I niestety też czasem tak się czuję, że świat o mnie zapomniał ( dobrze to ujęłaś:)). Mieszkam na Ujeścisku ( tym bliższym Havla). Chełm znam bardzo dobrze- na tym osiedlu się wychowałam. Brakuje mi koleżanki do wspólnych wyjść np. do kina, na zakupy, na plotki...Jeśli ta różnica wieku Ci odpowiada, odezwij się:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zawsze możecie napisać również do mnie :) anmajmm@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej! Ja też mieszkam przy Havla ;) 33 lata, dwoje dzieci.
Mój mail nickbeznicku2018@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja mam 33 lata i też starsze dziecko. Daj kontakt do sibie. Chętnie się odezwę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć. Ja mam 41l, 2 dzieci: 8 i 3 l, mieszkam blisko Pasażu Chełmskiego. Też się chętnie spotkam. Ka. kczarnula@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez chętnie sie potkam z wami Panie mam 33 lata i sex z dojrzałymi kobietami jest piekny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Albo z mężczyznami, wszystko ci jedno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Dziki w okolicy Więckowskiego (3 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry