Widok

Koleżanki z Gdyni!

Hej dziewczyny! Przeprowadzam się do Gdyni, dokładnie Karwiny. Chętnie poznam nowych znajomych. Mam 26 lat, jestem mężatką, mam pieska. Interesuje się prawem przyciągania, ezoteryką. Kocham morze i to morze mnie tutaj przyciągnęło. Czytałam kilka tutaj ogłoszeń więc z góry mowie ze interesuje mnie poznanie koleżanek lub par. Z mężem lubimy spacerować nad morze, zwiedzać, w lato jechać pod namiot lub do parku rozrywki. Ja na pewno będę zapisywać się na jakieś zajęcia: joga, basen, taniec. Może pójdziemy razem?
Jeśli sporo nas się zbierze to utworze grupkę na messenger lub Facebooku żebyśmy się wszystkie łatwiej komunikowały. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cześć!

Napisz do mnie na tego maila: joasiasia123456789@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, może uda nam się zgadać :) parostatkiem3rejs@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc :-) Mieszkam niedaleko, bo na Kaczych Bukach i jestem nieco starsza, ale w podobnym układzie życiowym. Mam męża, psa nie mam ale jest za to kot. Chętnie z Tobą nawiąże kontakt :-) Mój mail: m30m@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Znajomi (10 odpowiedzi)

Cześć, zastanawiam się dlaczego ludzie zamieszczają tutaj ogłoszenia o tym że chcą kogoś poznać....

Halo Gdynia ! (5 odpowiedzi)

Szukam koleżanki na wspólne wypady, kawka, kino, spacer? Zostaw po sobie znak, napewno się...

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

do góry