Widok

Komandorskie Wzgórze

Oksywie Temat dostępny też na forum:
Komandorskie Wzgórze powstawało etapami na styku gdyńskich dzielnic Oksywie i Obłuże. W ciągu kilku minut można dotrzeć stąd samochodem do Śródmieścia Gdyni. Po rozbudowie Trasy Kwiatkowskiego szybko można dotrzeć także do trójmiejskiej obwodnicy. Atutem położenia osiedla jest dobrze rozwinięta infrastruktura dzielnicy. Dostępność placówek edukacyjnych i opieki zdrowotnej oraz licznych punktów usługowych i handlowych ułatwia codzienne życie w tej lokalizacji. W ramach inwestycji ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

SŁABO I DROGO

Drogo i Słabo tyle o tej inwestycji, ot dzisiejsze blokery
popieram tę opinię 129 nie zgadzam się z tą opinią 28

bez zarzutu

architektura nawiązuje do gdyńskiego modernizmu, jakość wykonania b.wysoka, cena przystępna i mieszkania ładne.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 121

Bardzo ladne. Swietnie skomunikowane a wokol pelno fajnych sklepow !
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 115

Super się mieszka! :)

Lokalizacja super, świetna komunikacja, wszystko pod nosem (sklepy, apteka itd.), dużo ładnej, zadbanej zieleni, wysoka jakość wykonania. Nie mam uwag póki co i oby tak dalej :)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 114

kupiłem i jestem mega zadowolony

mój kafelkarz powiedział, ze tylko inwest ma taką jakość, że nie musi nadlewać i równać
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 120

o co mial innega dac jak dales mu prace
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 5
A gdzie tam jest placówka edukacyjna ? Nie ma. Przychodni też nie ma. Ze Śródmieścia jedzie w korku.Jeden autobus do centrum.Jeden sklep Lidl.
popieram tę opinię 113 nie zgadzam się z tą opinią 30
Placówka edukacyjna? Podstawówka nr 6 jest jakieś pół kilometra od tego osiedla. Przedszkola są w okolicy co najmniej dwa, w tym jedno dość blisko. Co do przychodni, faktycznie trzeba podjechać, ale 1-3 przystanków autobusem (zależnie od tego, gdzie komu się spodoba zapisać) chyba nie jest aż takim problemem. Sklepów jest więcej - na samym osiedlu jest jeszcze Żabka, po drugiej stronie Benisławskiego jest Plus (chociaż faktycznie nie jest to spełnienie marzeń), na szczycie Benisławskiego całe targowisko i Biedronka, 400m wzdłuż Bosmańskiej w kierunku Obłuża-Centrum znów Biedronka i Kaufland. Idąc w przeciwnym kierunku, w 4 min dochodzi się do kolejnej (o zgrozo!) Biedronki. Dalej jest kolejne targowisko, ABC i pawilony z jakimiś innymi sklepami, a nawet biblioteką. Ale rozumiem, ze "obł" spodziewa się, że szkołę, szpital, hipermarket, kino, basen, kręgielnię i salon dentystyczny będzie miał ulokowane w piwnicy, najlepiej z Room Service.

A teraz odpowiedź na to, co najbardziej irytujące w jego/jej wypowiedzi - autobusów dojeżdżających do centrum jest stamtąd (z przystanku Bosmańska-Nasypowa) 6! Wymieniam: 109, 209, 228, 152, 182, 282. Każdy szanujący się absolwent zerówki z łatwością stwierdzi, że jakkolwiek wysoka i ciężka do obliczenia suma by to nie była, nie jest to 1...

Proszę mnie źle nie zrozumieć - nie jestem fanem osiedli, na których bloki poupychane są jak sardynki w puszce tak, że sąsiedzi z dwóch bloków naprzeciwko siebie wiedzą, co który jadł na śniadanie i jakiej marki nosi bieliznę. A neon świecący w nocy z najwyższego z budynków jest wręcz rozkoszny. Musiałem jednak dać odpór rażącemu malkontenctwu, które, na domiar złego, odwołuje się do kretyńskich i wyssanych z palca argumentów.

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 129 nie zgadzam się z tą opinią 5

Osiedle

AUTOBUS 152,109,103,282,182 TO MAŁO -ktoś przesadza,komunikacja b.dobra
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 22

możę kawałek

jest od centrum, ale to kwestia max 10 minut, dla osób mieszkających w dużych miastach to nie jest duża odległość, jakość i architektura na wysokim poziomie, ładna zieleń dookoła, takie rodzinne osiedle z placem zabaw, ławkami, koszem, boiskiem do tenisa, nie są takie upchnięte budynki jak w innych nowych inwestycjach w okolicy, jak dla mnie spoko
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 107

Straszne problemy w mieszkaniu

Mam mieszkanie pod dachem i tez nie bylo to tak tanio. Oprocz ze moj widok zabudowali, caly czas z dachu przecieka woda w moim nowym,urzadzonym mieszkaniu. Oddzial reklamacji, caly czas mi mowi ze wszystko jest OK.Przyczyny podobno nie moga znalezc ale chca sie bawic caly czas w remonty. Nie mam wogole spokoju w tym mieszkaniu i nie moge sie z niego cieszyc. ..
popieram tę opinię 115 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jakosc nieproporcjonalna do ceny

Slaba lokalizacja, starszne korki i problemy z dojazdem. Kiepskie otoczenie i widoki z mieszkan.Budynki budowane jeden na drugim.Polecam inne lokalizacje w tej okolicy.
popieram tę opinię 109 nie zgadzam się z tą opinią 10

Slaba lokalizacja blisko stoczni i marynarki wojennej

Meczacy dojazd w korkach, brzydkie widoki na tereny industrialne, budynki za blisko siebie.Nie ma przestrzeni i powietrza..A ceny do tego, ooo...!
popieram tę opinię 111 nie zgadzam się z tą opinią 11

Osiedle rozwodników i pijaków

Pomieszkalismy dwa lata i trzeba bylo uciekać, bo sąsiedztwo trudne. Teraz lokale juz prawie niesprzedawlane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry