Widok

Komentarze chyba tutaj pisze deweloper

Młode Stogi Temat dostępny też na forum:
Okolica to śmietnik. Dzisiaj w dodatku śmierdziało benzyną z kontenerów Lotosu. Osiedle otoczone zamieszkałym RODem. Już teraz palą śmieciami ale w zimie tam nie da się wytrzymać. Za to w lecie ciągle pato-impreza i grill. Te baraki to najmniejszy problem. Dodatkowo mieszkańcy okolicy to prawdziwe pato. Wiem bo mieszkam niedaleko.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 22
Czyli to Ty jesteś tą patomieszkanką
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4

Cóż, z ROD-ami to akurat coś powinno się zrobić. Ale reszta to zwykłe łgarstwo - ocenianie czy ktoś jest patologią po tym gdzie mieszka a nie jak się zachowuje, bardzo prymitywne.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zdecydowanie jest to ocena zachowania. Zapraszam tam wieczorem. Podziel się jak było miło.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ależ bywam! Regularnie!
Tak jak mówię, z ludźmi mieszkającymi na dziko na RODach powinno się coś zrobić - ale twierdzenie, że każdy mieszkaniec działek to patologia jest bardzo prymitywne kolego ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

NIedaleko przy budynku KOGA powstanie fabryka akumulatorów oraz trwa zabudowa tzw pol irygacyjnych /powstają nowe hale magazynowe/ .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Heheh te tu mieszkam i jest spoko fakt jest pewna osoba która się drze o trawnik i nie ważne że kupa śmieci na nim leży ale to ewenement niż patologia.ja tam polecam mieszkałam w różnych miejscach tu jest mi najlepiej i wszędzie blisko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak trawnik kobiety z górnego pokładu bloku mnie osłabia .Kupa śmieci tak jak mówisz ale trawnik rzecz święta nie deptać nie najeżdżać.Czy patologia....? NIE! Normalnie pracujący ludzie wiadomo weekend dniem wolnym od pracy trzeba się wyluzować bo idzie zwariować... Ile można słuchac o trawniku krzyku o remonty sąsiadów a to dziwne bo o bloki i rondo zero awantur no ale to miasto robi deweloper irpo. Ale jest w ludziach zawiść mówię akurat tu o stagachbo o nich mowa. można ja doświadczyć na codzien. Generalnie ludzi mają naturę zawistna oczywiście nie wszyscy ale w naszym kraju Nowak od Kowalskiego nie może mieć lepiej niestety nikt nie zapyta inaczej nikt nie pomyśli ile ludzie muszą pracować na to co mają bądź ile mają.... najlepiej oceniac książkę po okładce.Inni mają pogoń za bytem marzeniami a ci bez ambicji zawiść no ale najlepsza zemsta jest patrzeć na te zawistne twarze kiedy widzą Twoje szczęście choćby pozorne.Stogi mega polecam mimo tak jak mówisz kilku ewenementow nie zadowolonych ze swojego życia łakniącym się życiem sąsiadów ale to jest wszędzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Stogi

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

do góry