Widok

Komentarze mocno naciągane - Absolutnie nie polecam

Serwis nastawiony typowo na ilość a nie jakość. Chcą zrobić jak najwięcej a niestety mój przypadek pokazuję ze nie zawsze idzie to z jakością.. Nie kompetentna obsługa, byle szybciej i byle więcej. "Serwisant" któremu tłumaczy się co się dzieję w rowerze robi z człowieka idiotę i mówi że on nić nie słyszy. Najzwyczajniej mu się nie chcę lub nie potrafi rozwiązywać niestandardowych problemów a gdy w końcu przejdzie się na rowerze i sam usłyszy robi wielkie oczy. Młoda osoba zarządzająca swoją elokwencją stwarza pozory świetnego serwisu i obsługi a na sam koniec miernej usługi żebrze o to aby wystawić mu pozytywną opinie na portalach. Dobry serwis nie musi o takie rzeczy prosić klientów bo sami to zrobią.

Jedyna kwestia jaką warto podkreślić że nie zdzierają z człowieka z każdej wizyty ale nie potrafią przyznać się do błędu. Co z tego że płacisz raz jak tracisz czas na kolejne wizyty ?


Absolutnie nie polecam. !!!!!!!!!!!!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 1
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety nie wiem o jaki serwis Panu chodzi - nie podał Pan jego szczegółów. Jeśli chodzi o opinie, to prosimy o to każdego klienta, nie mogę więc na tej podstawie się wypowiedzieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry