Widok

Komentarze właściciela żabki

Drodzy państwo , proszę nie brać na poważnie komentarzy podpisanych imieniem i (blednie pisanym) nazwiskiem naszego szefa ponieważ ktoś bardzo "życzliwy " się pod niego podszywa.. takie komentarze proszę pomijać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dla równowagi proponuje żeby ktoś się podszył pod szefa netto albo fresha i trochę nas pospamował, bo czujemy niedosyt pana Szymona Hahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekolada Milka mleczna 300g dziś, 18 listopada 2017, Netto 7,99zł Auchan 9,99zł , Żabka 14,99zł (mogę się nieco mylić jeśli chodzi o końcówki cen). Dziwię się, że ta cała Żabka jeszcze istnieje :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aha dzięki za info na pewno się przyda. Ceny ustalane są ogólnie ich nie ustalają szefowie żabek !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pani Łucjo smutny jest fakt, że nie ma Pani ciekawszych zajęć niż porównywanie cen w sklepach, logicznym jest, że im mniejszy sklep tym większa cena. Ponadto właściciele tego typu sklepów nie mają możliwości regulowania cen co też jako ekspert powinna Pani wiedzieć. Nie odkryła Pani niestety Ameryki, nie uraczyła Nas żadnymi nowościami i ciekawostkami handlowymi, aczkolwiek proszę dalej kontrolować ceny produktów na Naszym rynku i na bieżąco Nas informować. Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Proszę pamiętać, że po czekoladzie wypadają zęby, kobiety robią się otyłe i przybierają kształt gruszki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sklepy Żabka w Gdańsku i okolicach są zaopatrywane przez wielkie centrum logistyczne w okolicach Pruszcza Gd. Więc dlaczego mają takie wysokie ceny ? To przeczy Twojemu tokowi myślenia. Bardzo ładnie i składnie piszesz ale są to bzdury niemądrego człowieka. A skąd wiesz, że nie mam ciekawszych zajęć? Z braku merytorycznych argumentów próbujesz atakować mnie personalnie i posługujesz się szyderczą ironią. Kupuj dalej w Żabce i wydawaj rocznie dwa razy tyle niż byś kupował w Auchanie. Świetna strategia- powinieneś zostać Ministrem Finansów RP.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak towar z Będzieszyna dostarczają kierowcy. Wcześniej frachtami z Poznania z mag.centralnego tu trafiają. Towar jest najwyższej jakości stąd ceny nie zawsze są tak tanie jak w dyskontach. Zdarza się , że są zepsute produkty, ale po zgłoszeniu faktu eliminujemy je z półek. Dzisiaj zapraszamy na warzone piwo Harnaś oraz na świeżo palona kawę wysokiej jakości Santos. I nie netto, Lewiatany, bo to my najlepiej mamy. Jest Aleksandra jest Monika chodź tu do nas, bo towar szybko z półek znika. Chcesz być zawsze uśmiechnięty dawaj do Żabki póki sklep nie jest zamknięty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Łucjo, mam zbyt ubogie słownictwo do konwersji z Twoja osoba możliwe, że to przez czytanie zbyt małej ilości książek. Moje zdanie zapewne popiera większość osób na tym forum. Gwiazda Karczemek już zostałaś, nie trzeba sypać brokatem. Nikt normalny nie będzie gnał 1km by kupić produkt o 1zl tańszy. Każdy człowiek wie, że taka żabka nie ma szans z auchanem. Daruj sobie przepychanki słowne,bo nie warto. Ponadto zaletą żabki są godziny otwarcia inne niż w auchanie. Przypominam, że żabka jest małym sklepem osiedlowym i aż dziw, że porównujesz ja do tak dużego sklepu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo ubogie masz słownictwo i pomyliłeś konwersację z konwersją. Te słowa mają różne znaczenie a Ty jesteś bez znaczenia Anonimie drogi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja wole zapłacić te 14,99zł w sklepie do którego mam blisko niż tracić swój czas w kolejce w netto :) mój czas jest dla mnie cenniejszy niż wspomniana różnica w cenie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie tak! Dobrze, że jeszcze nie czekają na świeżaki.:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziadujący mieszkancy z okolicy i sknery jak najbardziej będą za 3 zl biegac kładką do Auchan żeby pozornie "zaoszczędzić". Wezmą towar z polki, zapłacą w kasie i zkupy zrobione niby taniej i można znów przez tydzień nie wychodzić z domu. Ale godzina w plecy jednak na dojscie w te i spowrotem. Są też tacy którzy zanim kupią odwiedzą z kartką dokładnie wszystkie centra handlowe w trójmieście tracąc przy tym cały weekend. To jest praca. Nie ma się o co wykłócać bo każdy ma inne oczekiwania. Klient marketowy inne a klient żabki inne.
Dla mnie liczy się jednak atmosfera w sklepie, uprzejmość pań sklepowych i możliwość porozmawiania przy okazji zakupów o problemach. W szczególności z panią Moniką dla której właściwie chodzę do tego sklepu. Na pewno każdy ma jakąś swoją ulubioną panią sklepową.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja również potwierdzam wypowiedź przedmówcy zarówno w sprawie cen produktów, jak i Pani Moniki Dziś miała druga zmianę i od razu humor lepszy!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry wieczór. :) Oczywiście nie umknęły mi wiadomości związane zarówno z moim miejscem pracy jak i dotyczące stricte mnie. Czytam je na bieżąco wracając z pracy, tak jak teraz. ;) Nie będę wypowiadała się na temat różnyc między żabka, a innymi sklepami gdyż zwyczajnie nie wypada.. Jednakże cieszę się, że jesteście Państwo zadowoleni ze sklepu i obsługi. Za miłe słowa oczywiście dziękuję. :) Pozdrawiam serdecznie i życzę przyjemnego weekendu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście, że jesteśmy zadowoleni. Spokojnej drogi do domu pani Moniko. Do zobaczenia na zakupach :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

do góry