Widok

Komisariat Policji w Żukowie zamknięty

czy ktoś wie co się stało? likwidują taki dyży komidariat???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda??? Rzeczywiście byłam dzisiaj w Żukowie chciałam zgłosić hallowenowy wandlizm mojej posesji, ale drzwi zamknięte... A co się tam dzieje. Ktoś coś wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może trzeba pojechać do Komendy Powiatowej, ale lepiej chyba do Gdańska zawsze bliżej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to są jakieś jaja, zamknięta policja, to gdzie mam iść jak potrzebuje pomocy, mam iść do sołtys czy do burmistrza, to jest skandal!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kto Ci powiedział, że do Gdańska jest bliżej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Sambora meldujcie :)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale gdzie na Sambora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale do kiedy ma być zamknięty komisariat? Dlaczego w ogóle jest zamknięty...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież powinna być jakaś informacja że zostaje przeniesiony albo zlikwidowany! To są już ku.. jakieś żarty z nas czy co
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może w terenie są. DzwońTA do swoich Dzieln(ych)icowy(i)ch i pytajTA. "Kto nie czyta ten nie błądzi" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jest na budynku komisariatu, trzeba to ustalić.Przecież nie zliwidują komisariatu. Moze to jest związane z tym protestem policjantów,. Ktoś to ustalał. W telewizji mówili, że w pomorskim ponad 30 % na zwolnieniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może trzeba przeczekać zimę do maja (?)

Ps
UstalajTA i znać dajTA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polukruj się :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam myślę że to ten ich protest. Ciągle mówią o tym w telewizji. Pewnie też protestują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem w Kartuzach zgłaszać sprawę na Sambora i ustaliłem, że w Żukowie organizowana jest wyprzedaż garażowa. Można kupić biurko, radiowóz, kajdanki, aspiranta itp. :-) A tak na serio wszyscy na L4, dyżurny jako cieć pilnuje komisariatu, takie czasy!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Antyperspiranta to bym kupiła ale z wyprzedaży na Sambora właśnie.
Co za czasy.
Ps
Idę się lukrować
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro na zwolnieniu, to nie dadzą do zukowa innych policjantów???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A niby skąd innych????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lepiej się pozamykać i nie wychodzić z domu toć to raj dla bandytów i złodziei
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niby zamknięty do odwołania, musimy sami sobie radzić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

policjanty protestują, w gdańsku też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jest skandal, Policja zamiast bronic obywateli naraża ich na niebezpieczeństwo. Wydaje mi się że to powinno być zgłoszone do prokuratury i komendant powinien poleciec Niech sobie strajkują ale nie kosztem bezpieczenstwa ludzi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15

No właśnie obrońca obywatela który powinien dniem i nocą stać na straży zarabia tyle co ukarainiec na budowie...
Moim zdaniem mają rację mimo że to jedna z większych mafii w Polsce to i tak podstawę powinno się im podnieść może byli by mniej sprzedajni i nie musieli po cichu dorabiac na bramkach...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

A mnie policjantów nie jest szkoda, za pałowanie niewinnych ludzi, za konfetti, za bycie przystawka PiS. Wiedzieli, że kumają się z kłamcami
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Własnie się nie kumają tylko maja dosyć tych pach... łow którym trzeba parasoli na glową trzymać lud w końcu przejrzy na oczy jak pi si o ry dają popalić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

123, Policjant to również Obywatel RP, rypany równo i dokumentnie przez wszystkich... przez prokuraturę również, i przez przeciętnie kumającego "bronionego obywatela" także. To jest właśnie skandal.

Ps
Nie obawiaj się niczego :) W razie W, po prostu krzycz głośno "Policja, Policja, ratunku" i na pewno ktoś przybędzie. Drzewiej tak bywało, że sąsiad zaraz z widłami na odsiecz leciał. Kultywuję tę tradycję i wszystkim polecam.
U mnie tylko sarny pod płot przychodzą ale gdy zwącham ruch szybciej od mojego Psa to zasadzam się jak na 200kg-mowego odyńca i żadne zwierzę z mojej posesji o własnych nogach nie wyjdzie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przecież tak stale narzekacie na Policję. I co nagle zdaliscie sobie sprawę ze jest potrzebna?? Hipokryci.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja policji nie żałuje podwyżek, ale uważam ze powinni w inny sposób strajkować a nie zamykać komisariaty, policja to służba i sądzi się innymi zasadami. A co do sąsiadów?sadxisz ze w czasach takiej znieczulicy możesz na nich liczyć?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale policjanci nie zamknęli komisariatow bo im sie praca znudzila. Poszli poprostu na l4.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zatem powinni zwefryfikować te L4 czy zasadne. Jak nie, to odebrać prawo do zasiłku chorobowego i wynagrodzenia za te dni. Po prostu nie wierzę, że wszyscy się pochorowali jednocześnie co oznacza podejrzenie wyłudzenia zasiłku. Prawo obowiązuje wszystkich. Nie można usprawiedliwiać jednej grupy społecznej - tym bardziej policji. Poza tym, nie mają aż tak źle a patologia zawsze będzie niezależnie od zarobków. Takie moje zdanie. Protest owszem ale nie w taki patologiczny sposób.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5


psia grypa ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepiej krzyczeć pożar!!! Więcej osób reaguje ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a kiedy będzie otwarty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

już normalnie pracują - przed chwilą zweryfikowałem u ..źródla ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

konfident znaczy, tak myślałem, z pod Łodzi to donosi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i co ustaliłeś po tej weryfikacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podobno przyszły weekends to większość komend mają pozamykać, co to sie dzieje w tv mówili że policji nie będzie, niby wojsko jest w gotowości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wojsko, koksowniki na ulicach, sen karła się spełnia w końcu wròci do epoki w ktòrej czuł się najlepiej.
W ktòrej jego wykdztałcenie jest na czasie i może da się internować by zmyć przewiny...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Od tygodnia Policji nie widziałam na osiedlu a na pszennej dalej rajdy sobie urządzają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na tych polamanych płytach z wystajacymi prętami? Wątpię. Nowe płyty czekają już 3 tyg na ułożenie i cisza. A rajdy to są na rolniczej☺
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rolnicza i Pszenna to spacerniaki w porównaniu do patologii goniącej ul. Źródlaną.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

wygląda na to, że im tańszy dom tym szybciej jeżdzą mieszkańcy... dziwne, pomyślabym, że to bogacze mają sportowe auta. Albo może właśnie ta szybka jazda to takie wirtualne przedłużanie sobie wacka, bo czują, że im czegoś brakuje, skoro ich nie stać na lepsze? A przecież to nie ujma, ze ktos ma wiecej albo mniej kasy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Białym służbowym Skodom żadne przeszkody nie straszne,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry