Pan Marcin zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Omówił dokładnie jak wygląda proces czyszczenia samochodu i pokazał jak wygląda impregnacja materiału. Dodatkowo miałem wrażenie, że Pan Marcin kocha swoją pracę co do końca przekonało mnie, że jest to właściwy człowiek, któremu mogę powierzyć moje auto. Zakres usługi obejmował kompleksową odnowę auta na zewnątrz i w środku razem z impregnacją tapicerki. Taki zakres to co najmniej cały dzień pracy, co jeszcze bardziej mnie utwierdziło, że Panowie nie robią swojej pracy po łebkach. Jak zobaczyłem auto, to pierwsze wrażenie wow jak nowe. Lakier po renowacji wyglądał kilka lat młodziej. W środku siedzenia, podsufitka, boczki, dywaniki, plastyki jak nowe! Oglądałem auto ponad godzinę i wszystko rewelacja, zadbali o każdy detal. Przyszedł test na sprawdzenie czy siedzenia są zaimpregnowane, i super, kropelki utrzymywały się na powierzchni, a po ich usunięciu miejsce pozostawało suche. Koniec z plamami po deszczu na jasnej tapicerce! Szczerze polecam SNB Gdańsk. Życzę wszystkim, żeby natrafili na takie osoby jak Pan Marcin, które kochają swoją pracę i wykonują ją z najwyższą starannością.