Widok

Koncert Muzyki Filmowej Junior

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]24 marca 2024 roku w Ergo Arenie odbędzie się spektakularny Koncert Muzyki Filmowej. Po raz pierwszy, specjalnie dla młodych widzów, Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie oraz Chór Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Macieja Sztora wykonają utwory z filmów "Król lew", "Jak wytresować smoka", "Harry Potter", "Kung Fu Panda", "Kraina lodu", "Madagaskar" i wielu innych. Partie solowe ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odwołany koncert

Zakupiłam bilety na koncert, który miał odbyć się w dniu dzisiejszym. Będąc na miejscu w Gdańsku w Ergo Arenie okazało się, że imprezy nie ma. Organizator przełożył koncert na inny termin niepowiadamiając o tym fakcie wielu osób.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przełożony. Stop!

Ten koncert miał się odbyć 19 listopada 2023 r. Organizator Trinity Media Entertainment Development przełożył termin na 24 marca 2024r. I jest bardzo prawdopodobne, że nowy termin też zostanie przełożony. Firma ta nie zawsze zwraca pieniądze za bilety. Radzę nie planować udziału w tej imprezie. Poczytajcie opinie choćby na Google. Na Facebooku jest grupa oszukanych osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

uważać na organizatora!!! Trinity

Jedno wielkie oszustwo
Koncert miał odbyć się w listopadzie. Został przełożony na marzec. Pomimo wielu próśb pieniądze nie zostały mi zwrócone.. Postanowiłam wybrać się w takim razie w marcu, podobno opcja gwarantowana.. a dzisiaj dostaję mail z anulowaniem rezerwacji? Czyli nie mam ani biletów ani zwrotu pieniędzy.
Chyba Ktoś powinien się tym zająć. Zwłaszcza, ze bilety można nadal nabyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprzedam dwa bilety

Sprzedam dwa bilety na to wydarzenie, rząd 5 w sektorze A2.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry