Widok
Koncert Sylwestrowy na bis
Opinie do spektaklu: Koncert Sylwestrowy na bis.
Koncert Sylwestrowy Podczas ubiegłorocznych Koncertów Sylwestrowych Teatr Muzyczny zaprosił widzów do udziału w ankiecie, w której można było wybrać repertuar na następną "Rewię". Okazuje się, że dzięki uwagom widzów, muzyczny temat tegorocznego koncertu sylwestrowego (i tych na bis!) to polskie LATA 60. i gorące rytmy LATINO. W programie polski big beat i rock&roll. Przeboje zespołów ...
Przejdź do spektaklu.
Koncert Sylwestrowy Podczas ubiegłorocznych Koncertów Sylwestrowych Teatr Muzyczny zaprosił widzów do udziału w ankiecie, w której można było wybrać repertuar na następną "Rewię". Okazuje się, że dzięki uwagom widzów, muzyczny temat tegorocznego koncertu sylwestrowego (i tych na bis!) to polskie LATA 60. i gorące rytmy LATINO. W programie polski big beat i rock&roll. Przeboje zespołów ...
Przejdź do spektaklu.
Porażka
Szczerze powiem, że tegoroczny koncert mnie rozczarował. Pomimo, że pierwsza część była naprawdę na wysokim poziomie i nie można na nią powiedzieć złego słowa, to druga była totalną pomyłką. Nie wierzyłam, że w teatrze miejscu, które powinno propagować kulturę można było zaprezentować coś takiego jak postać Samanty. Osoba, która to wymyśliła powinna pisać scenariusze dla jakiegoś nędznego kabaretu a nie dla ludzi, którzy chcą zobaczyć klasę a nie pustactwo.
Zabawa przednia
Pierwsza część bardzo fajna, dobrze dobrany repertuar i wykonanie jak zawsze na wysokim poziomie.
Druga część była super muzyka również bardzo dobrze dobrana, może z wyjątkiem Madonny a prowadząca świetnie zaprezentowała kwintesencję części młodego pokolenia. To jest koncert a nie adaptacja poważnej sztuki, musicalu także dawka humoru pani Samanty bardzo dobrze współgrała z resztą.
Co roku chodzę i wielki szacunek dla twórców i aktorów.
Mam porównanie z przedstawieniami wystawianymi na West End czy Broadway i równie dobrze bawię się w Gdyni.
Druga część była super muzyka również bardzo dobrze dobrana, może z wyjątkiem Madonny a prowadząca świetnie zaprezentowała kwintesencję części młodego pokolenia. To jest koncert a nie adaptacja poważnej sztuki, musicalu także dawka humoru pani Samanty bardzo dobrze współgrała z resztą.
Co roku chodzę i wielki szacunek dla twórców i aktorów.
Mam porównanie z przedstawieniami wystawianymi na West End czy Broadway i równie dobrze bawię się w Gdyni.
Rozrywka na najwyższym poziomie
Po dzisiejszym spektaklu jestem pod ogromnym wrażeniem.
Zarówno poziom muzyczny i wokalny oraz kunszt aktorów i tancerzy oceniam bardzo dobrze.
Również scenografia i kostiumy świadczą o wielkim nakładzie pracy całego zespołu!!!
Prowadząca 2 część Samanta to ukłon w stronę młodszych widzów, tylko dyletantom może nie podobać się specyficzna ironia z części młodego pokolenia, pomimo że na widowni przeważała publiczność sporo starsza od artystów to Jej popisy wzbudzały salwy śmiechu.
Tak trzymać !!! Już czekam na przyszłoroczny występ.
Zarówno poziom muzyczny i wokalny oraz kunszt aktorów i tancerzy oceniam bardzo dobrze.
Również scenografia i kostiumy świadczą o wielkim nakładzie pracy całego zespołu!!!
Prowadząca 2 część Samanta to ukłon w stronę młodszych widzów, tylko dyletantom może nie podobać się specyficzna ironia z części młodego pokolenia, pomimo że na widowni przeważała publiczność sporo starsza od artystów to Jej popisy wzbudzały salwy śmiechu.
Tak trzymać !!! Już czekam na przyszłoroczny występ.
Koncert Sylwestrowy na bis
Opinie do spektaklu: Koncert Sylwestrowy na bis.
Koncert Sylwestrowy Podczas ubiegłorocznych Koncertów Sylwestrowych Teatr Muzyczny zaprosił widzów do udziału w ankiecie, w której można było wybrać repertuar na następną "Rewię". Okazuje się, że dzięki uwagom widzów, muzyczny temat tegorocznego koncertu sylwestrowego (i tych na bis!) to polskie LATA 60. i gorące rytmy LATINO. W programie polski big beat i rock&roll. Przeboje zespołów ...
Przejdź do spektaklu.
Koncert Sylwestrowy Podczas ubiegłorocznych Koncertów Sylwestrowych Teatr Muzyczny zaprosił widzów do udziału w ankiecie, w której można było wybrać repertuar na następną "Rewię". Okazuje się, że dzięki uwagom widzów, muzyczny temat tegorocznego koncertu sylwestrowego (i tych na bis!) to polskie LATA 60. i gorące rytmy LATINO. W programie polski big beat i rock&roll. Przeboje zespołów ...
Przejdź do spektaklu.