Widok

Koncert na placu zebran

jakie sa Wasze pierwsze opinie, lepiej na Brzeznie, czy Plac Zebran Ludowych juz was przekonał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ania napisał(a):

> jakie sa Wasze pierwsze opinie, lepiej na Brzeznie, czy Plac
> Zebran Ludowych juz was przekonał?
Lepiej było w Brzeźnie, była tam niepowtarzalna atmosfera, wiekszy luz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
atmosfera, atmosfera, ale fajnie bylo skoczyc z jarmarku od razu na koncert:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...a jak fajnie było skoczyć na koncert prosto z plaży... Jarmark trwa 2 tyg... Plaża jest cały czas...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie że lepiej w Brzeźnie, bo mam blisko, a na plac zebrań nie chce mi się jechać. Wolę przejść się do Sopotu, tam zawsze coś się dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lepiej w Brzeźnie , ale ktoś bardzo wpływowy to zmenił , tak nagle. Do zeszłego lata nikomu koncerty w Brzeźnie nie przeszkadzały?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O wiele lepiej jest na Placu Zebrań niż w Brzeznie.Lepsza atmosfera i miejsce jest ok!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm Brzeźno......lepszy klimat...choć miejsce nie jest złe bdb dojazd.....ale brak plaży robi swoje.....!!! Ale nagłośnienie jest do bani przynajmniej na ONA bo na IRA już było lepiej :)

Pozdrawiam SKUN
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie ze duzo lepiej bylo w brzeznie niz na placu zebran.Fajny klimat, ludzie, plaza, muzyka wszystko to czego mozna chciec.hmm ciekawe ile bylo juz wypadkow na ulicy kolo placu zebran ja sama widzialam jeden...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehe fakt po koncertach aleja jest zatamowana na dobre kilka minut....fajnie wygląda przystanek tranwajowy na którym próbują się zmieścić ludzie ale im to niezbyt wychodzi :)

Pozdrawiam SKUN
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Obiekty konferencyjne nad morzem - gdzie? (5 odpowiedzi)

Dzień dobry nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, ale trudno poszukuję obiektów...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

Wrozka Justyna z Sopotu - prosze o pomoc w odnalezieniu kontaktu (23 odpowiedzi)

Witam :-) Ponawiam swoja prosbe o pomoc w odnalezieniu kontaktu do wrozki Justyny z Sopotu. To...

do góry