Widok

Konserwacja podwozia, samochód osobowy - gdzie?

Witam,

Przeprowadziłem się do trójmiasta zza granicy. Czy ktoś z mieszkańców mógłby podpowiedzieć mi osobę/salon która/y dobrze zakonserwuje mi podwozie samochodu? Jakich rzędów kwot mogę sie spodziewać?
Idealnie było by gdyby zakład również wymieniał klocki hamulcowe, bo chyba jeden mi lekko stuka i chciałbym go wyregulować...
Nie chcę już metodą prób i błędów przechodzić przez to piekło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy zakład lakierniczy wykona konserwację podwozia. Koszt ok 800-1200 zł. W tym jest skrobanie całego podwozia z rdzy, skrobanie nadkoli, malowanie i konserwacja. Za niższą cenę tylko prysną czarnym po rdzy i za 2-3 lata pojawią się dziury w podłodze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli jakiegoś konkretnego nikt nie poleca?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry