Widok

Korek

Jest mozliwosc objazdu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak. Jechać przez wiczlino płytami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Da sie przez mlynska ale wczoraj jakis lokalny wsiol stanal tam i zablokowal przejazd
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
I bardzo dobrze niech stoi. Gdybyście oszołomy potrafili jeździć ludziom pod oknami na szutrowej drodze 20-30 km/h to nikomu by to nie przeszkadzało. Ale nie, trzeba cisnąć aby nadrobić stracone minuty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Obowiązuje tam ograniczenie 50km/h (teren zabudowany). Niektórzy mają lepsze auta inni gorsze i jeżdżą 5 , 20 i 50 km/h. Nie wymagaj jazdy 20-30 bo można więcej ;). Drugą sprawą jest to, że jest droga są samochody. Pisanie takich rzeczy świadczy o nie znajomości definicji drogi. Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Większość skrótu prowadzi przez strefę zamieszkania oznaczoną specjalnym znakiem D-40. Prawa jazdy raczej nie wyciągnąłeś z paczki czipsów więc na pewno wiesz że w tej strefie obowiązuje ograniczenie do 20km/h. Inną kwestią jest kultura i zdrowy rozsądek. Skrót przez wąwóz jest poprowadzony przez prywatna działkę, wkrótce się zabuduje i nie będzie już więcej możliwości jazdy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Znak o strefie zamieszkania jest, ale obowiązuje na krótkim odcinku płyt jumbo na ulicy hippicznej. Działka nie jest prywatna, droga jest gminna( gminna potwierdziła). O kulturze i rozsądku to możecie wy się wypowiedzieć jeżdżąc pod zakazy i rozjeżdżając łąkę aby ominąć wasz zakaz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dodatkowo, mówienie bzdur o działce prywatnej jest w waszej kwesti opłacalne, bo dużo ludzi wystraszycie, a prawda jest zgoła inna. Działka przez którą przebiega droga jest własnością gminy (znaczy to, że jest to droga gminna. Jedno spojrzenie w gminne mapy geodezyjne), a drugą sprawą jest to, jak by była prywatna to może jakieś tabliczki. Ludzie nie wiedzą że to według was prywatne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Anonim, kup sobie rower i będziesz mógł ominąć korek nie łamiąc przepisów
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
To pewnie kwiatek oszolom blokowal
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kto chce łamać przepisy ? Mówienie prawdy boli, ja wiem... ale żeby oskarżać. Argumenty się skończyły, bo napisałem kilka faktów (relanych) i teraz typowo po polsku nie wiem co, to zacznę oskarżać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Skoro jest znak droga jednokierunkowa a Ty chcesz jechać pod prąd to chyba jest to złamanie przepisów ? Jest wyjątek, można pojechać rowerem i to Ci doradziłam. Strasznie się irytujesz, zostaw trochę energii na zebranie z wójtem i sołtysem, i wówczas wylej swoje żale.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Szeryf wawozu :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nigdzie nie napisałem, że chcę jechać. Rowerem pod prąd też nie można, a już tym bardziej wasz sąsiad quadem... hipokryzja
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Rowerem możesz, jest przecież stosowny znak. Skoro nie chcesz tam jeździć to po co się udzielasz ? adwokat pokrzywdzonych co stoją w korku ? Pisz petycje do wójta może go przekonasz i zrobi tam dwupasmówkę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Rowerzysta może jechać pod prąd jednokierunkową ulicą, kiedy pod znakiem D-3 umieszczono tabliczkę z symbolem roweru i napisem "nie dotyczy". Oczywiście rowerzysta może także jechać pod prąd, jeżeli na jezdni wyznaczony jest specjalny kontrpas, na którym zaznaczono kierunek jazdy dla rowerów. Jeszcze wczoraj znajomość przepisów , dziś nie.... cytując "prawo jazdy w chipsach" znalazłaś ty. Dodatkowo w ulice jedno kierunkową można cofać ;), a korzystając z prawa - jak już jestem na drodze jedno kierunkowej mogę po niej cofać aż na początek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Przecież tam właśnie jest taki znak, nie dotyczy rowerów. Anonim Ty tam przejeżdżasz z zamkniętymi oczami czy co gorsza nie widzisz znaków ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Co trzeba miec we lbie zeby blokowac samochodem jak sie mieszka kilometr dalej zwlaszcza ze nawet nie w ta strone w ktora przejezdzaja te samochody....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
MD ochłoń, trzy oddechy i napisz jeszcze raz, może wówczas będzie można zrozumieć o co ci chodzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Same d**ile. Tam mieszkają. Czerwony mercedes SUV non stop pod prąd.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

"To taka córka leśniczego"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
To nie lokalny wssiol, tylko mieszszuch który tu zamieszkał.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Koleczkowo

CHODNIK NA CHYLONSKIEJ (112 odpowiedzi)

W 2012r zostanle wykonany projekt chodnika przy ulicy Chylońskiej Tymczasem czekamy na zgodę...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (153 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Nowy Mechanik (37 odpowiedzi)

Co sądzicie o nowym mechaniku w Koleczkowie przy skrzyżowaniu na Chylonie?? Warto oddać samochód...

do góry