Swietna szkolka jazdy! Serdecznie polecam! Wyklady byly bardzo pomocne i pan prowadzący je świetnie wszystko tlumaczyl a atmosfera byla przyjazna! Jazdy mialam z panem Januszem ktory dobrze uczy jazdy i wszystko dokladnie tlumaczy