KORNIK

Zabudowy, meble na wymiar Meble kuchenne

Pruszcz Gdański, Obrońców Westerplatte 5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - ocena cóż mogę powiedzieć, tylko jedno polecam ,polecam ,polecam:) . Jeśli chcecie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Iwona - ocena Polecam. Sprawnie, fachowo wykonywane meble!
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 26 października 2023

Bartłomiej 1975 - ocena To naprawdę rzetelna firma. Pomogła nam zaprojektować zabudowę przedpokoju i...
~Bartłomiej 1975
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 21 października 2023

Aneczka - opinia Firma Kornik wykonala dla mnie meble kuchenne na wymiar do ciasnej małej...
~Aneczka
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 11 maja 2023

emilia - opinia Bardzo rzadko umieszczam opinie, ale tu nie mogłam jej nie dać. Zamówiliśmy...
~emilia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 marca 2023

A.P - opinia wątek zamknięty Generalnie wszystko na wysokim poziomie.
~A.P
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

A.P - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna firma.Nie jest tanio,ale za to bardzo solidnie wykonane...
~A.P
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Plecam Szybko , solidnie , świetny kontakt. Zrobiłem już 4 temat z ta firma...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 września 2021

Meble kuchenne wątek zamknięty Meble kuchenne, które zamówiłam w firmie Kornik spełniają moje oczekiwania....
~Katarzyna.B
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 października 2019

Solidni i normalni :) wątek zamknięty Polecam ekipę Pana Mietka. Rodzinna firma, bardzo dobry kontakt, terminowość...
~Kamil Ch
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Zabudowy: szafa sypialnia, przedpokój , kuchnia wątek zamknięty Perfekcyjnie i bez zarzutu. Polecam w 100%. Montaż dokładny, materiały...
~Sylwia K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 lipca 2018

Kornik - zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zdecydowałam się na skorzystanie z usług KORNIKa po przeczytaniu opinii w...
~J.A.Ś.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Zadowolona klientka wątek zamknięty Zdecydowałam się na firmę "Kornik" po pozytywnych opiniach w sieci. Jak...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

POLECAM wątek zamknięty Firma KORNIK wykonywała u mnie garderobę, pomiar i montaż wszystkich...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2017

Polecam !!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam firmę Kornik. Zabudowa przedpokoju została wykonana...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Meble na wymiar do łazienki - polecam wątek zamknięty Firma Kornik wykonała na zamówienie meble fornirowane do łazienki wg mojego...
~M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

WYSOKA JAKOŚĆ W ROZSĄDNEJ CENIE !!! wątek zamknięty Poproszono mnie o opinię, więc napiszę kilka słów prawdy o firmach...
~Tomasz L
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

Polecam. wątek zamknięty Witam bardzo serdecznie i bardzo polecam.
~B.S.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Zabudowa kuchni, szafy wątek zamknięty W kwietniu 2015 r. Firma kornik wykonała zabudowę kuchni. Wykonanie...
~:)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 października 2015

polecam wątek zamknięty Polecam firmę Kornik jako wykonawcę mebli biurowych. Bardzo dobre wykonanie,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry