Widok

Koronawirus

Mieszkańcy, jest trudna sytuacja, wirus sie rozprzestrzenia, są osoby zarażone w Gdyni, sporo osób poddanych kwarantannie, uważajmy na siebie i nie gromadzimy sie gdzie popadnie. Jak wyglądam przez okno to widzę wszędzie grupy spacerujących ludzi. Ograniczajcie swoje wychodne, spacer może byc w ogrodzie. Wstrzymajcie sie przez 2 tygodnie a napewno pozwoli to zahamować rozprzestrzenianie sie wirusa. Pójdźcie
Do sklepu zróbcie większe zakupy i nie chodzicie codziennie do biedronki, narażacie siebie i innych ludzi. Takie zachowanie jest nieodpowiedzialne. Wszyscy apelują, ratownicy medyczni, policja, straz. Oni maja sporo roboty związanej z wirusem, nie maja czasu nawet zjeść a tez maja swoje rodziny i chcieliby w zdrowiu spędzać z nimi czas.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niektórzy myślą że korona jest z dala od nich i to wymysł mediów. Ale już w tym tygodniu najpóżniej w przyszłym dane zachorowań będą porażające. Dzisiaj widziałem mnóstwo ludzi i samochód tak jak by nic nie groziło. Tydzień ludziska wytrzymali. Dramat. Nie chcę was straszyć ale to co pokazują w telewizji we Włoszech to jest pikuś. Tam jest tragicznie i Ci którzy dzisiaj rżną chojraków już niedługo zamienią się słabeuszy. Weźcie sobie takie apele do serca żeby nie było drugich Włoch. Oni też myśleli że to tylko na filmach są takie zarazy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Nowa kryta hala w Bojanie (3 odpowiedzi)

Witam, czy to prawda że jest pomysl na wybudowanie nowej,krytej hali w Bojanie? Z góry dziekuje...

Wycinka w lesie Bojano (23 odpowiedzi)

8 lat słyszałem wycie jak to pis wycina lasy bez umiaru. Dzisiejszy spacer po lesie czarnym...

Petycja o poprawę bezpieczeństwa na hali i placu zabaw w Bojanie (5 odpowiedzi)

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o zaangażowanie się w sprawę...

do góry