Widok

Korporacja taxi

Mieszkam przy żółtych szeregach. Wkurza mnie to, że w pobliżu swoją siedzibę ma pewna korporacja taksówkowa, której to kierowcy co rusz tarasują dojazdy do posesji. Na grzeczne zwrócenie uwagi, kierowcy tłumaczą: "Ja tylko na chwileczkę", po czym stoją 2 godziny, albo udają głupka, że nie wiedzieli, że nie można tarasować wjazdu. Jest to nagminne, niestety nie wiem do kogo dokładnie przyjeżdżają. Też tak macie, czy tylko moje miejsce pod domem upodobali sobie taksiarze?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam. Mi też ciągle blokują MOJE prywatne miejsce parkingowe. Myślicie, że straż miejską można w takiej sytuacji wezwać? Ręce opadają...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
prywatne miejsca nie interesują strażaków miejskich w sumie mało co ich interesuje ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tabliczka z informacją że to miejsce prywatne i że parkowanie grozi kara 500 zł,
Stary kredens możesz mu założyć blokadę i żądać zapłaty, blokady są ogólnodostępne w internecie.
Ja jak tam mieszkałem to zastawiałem na początku żeby nie mógł wyjechać....
Nie zdążyłem kupić blokady jo się wyprowadziłem ale dowiadywałem się i jest taka opcja jak napisałem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje miejsce też pseudo korporacja taksówkowa zastawia. Jeszcze raz i zastawiam taksiarza na amen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry