Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewelina - ocena W końcu trafiłam na swojego kosmetologa. Profesjonalizm, atmosfera, za którą...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 października 2023

Krzysztof - ocena Profesjonalizm!
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 24 października 2023

Justyna - ocena Zawsze profesjonalna obsługa, indywidualne podejście i miła atmosfera i tak...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 24 października 2023

Nika - ocena Polecam Panią Anetę - to profesjonalistka w każdym calu. Sama zasugerowałam...
~Nika
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 19 października 2023

Iwona - opinia Od kilku lat jestem klientką Pani Anety, dotychczas korzystałam tylko z...
~Iwona
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 30 maja 2023

G - opinia Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, gabinet czysty i zadbany.
~G
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 marca 2023

Hanna - opinia Profesjonalny gabinet. Pani Aneta wykonuje tylko te zabiegi do których jest...
~Hanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2023

Kassik - opinia Oferta, obsługa i klimat Polecam.
~Kassik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2023

Ania - opinia Polecam Anetę w znacznej mierze w dobraniu pielęgnacji. Z zabiegow korzystam...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2023

Dorka - opinia Salon Estetica Pani Anety to godne polecenia miejsce.Profesjonalizm,atmosfera...
~Dorka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2023

Z - opinia Miło i profesjonalnie. Dobrze dobrane zabiegi. Świetne doractwo dot pielęgnacji.
~Z
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 marca 2023

Marcin - opinia Super profesjonalna w ocenie i działaniu. 100% satysfakcji stosunek cena/jakość.
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza ... i to wszystko w przemiłej atmosferze...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 grudnia 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty W salonie Estetica korzystałam z wielu zabiegów, m.in. oczyszczania skóry...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 grudnia 2021

Arkadiusz Dziamarski - opinia wątek zamknięty Profesjonalnosc, miła obsługa, dobór zabiegu i kosmetyków, polecam wszystkim
~Arkadiusz Dziamarski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 grudnia 2021

Lucyna - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam Panią Anetę. Jej fachowość, profesjonalizm i...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

Maciej - opinia wątek zamknięty Jak już ma się dość odnajdywania w lustrze nowych zaskórników i wągrów, widać...
~Maciej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 grudnia 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Do salonu zgłosiłam się z problemem bardzo tłustej skóry i rozszerzonych...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Henryka - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna, miła obsluga. Zabiegi depilacji laserowej bezbolesne....
~Henryka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm i ciepło salonu Estetica czuć od pierwszego kontaktu z twórcą...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 października 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
139

postów

138

wątków

do góry