Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - opinia wątek zamknięty Cudnie wrócić po ciążowej przerwie w ręce Pani Anety. Dostałam: kompletnie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 października 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam usługi Pani Anety. Trafiłam do salonu z bonem...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 czerwca 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm Pani Anety i przyjazna atmosfera, która towarzyszy wizycie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 maja 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Mam problematyczną cerę, ale po kilku zabiegach w salonie udało się sytuację...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 marca 2021

Anita - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam wizytę w salonie kosmetycznym Estetica. Bogata i stale...
~Anita
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 marca 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Do pani Anety chodzę na zabiegi kosmetyczne od lat. W tym czasie dała się...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lutego 2021

Gosia - opinia wątek zamknięty Jestem klientka od 2019 r. Jestem zadowolona z zabiegów wykonywanych przez...
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Polecam. Miła atmosfera, przytulny gabinet, a dzisiejsze zabiegi (infuzja...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 grudnia 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Obecnie korzystam z zabiegów endermologii i mezoterapii ulgowej, rezultaty są...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lipca 2020

Anita - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce, bardzo dobra jakość usług oraz pozytywny klimat w salonie...
~Anita
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lipca 2020

Isia - opinia wątek zamknięty Polecam. Profesjonalnie i bardzo czysto. Miałam spore problemy ze skórą. Pani...
~Isia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 maja 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Z usług gabinetu Estetica korzystałam w 2013 roku i byłam bardzo zadowolona z...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 marca 2020

Danuta K. - opinia wątek zamknięty Trafna diagnoza skóry. Skutecznie dobrane zabiegi oraz pielegnacja mojej...
~Danuta K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo wysoka jakość usług, perfekcyjne wykonanie (manicur, depilacja,...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 listopada 2019

Kasia - opinia wątek zamknięty Najlepszy salon w Trójmieście. Profesjonalny sprzęt i obsługa. Po zabiegach...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 listopada 2019

Daniela - opinia wątek zamknięty Z każdego spotkania z Panią Anetą wychodzę b. zadowolona. Depilacja, henna,...
~Daniela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 listopada 2019

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Pani Aneta zawsze idealnie wykonuje u mnie hennę brwi...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

Ania - opinia wątek zamknięty Aneta to profesjonalistka w każdym calu. Dobiera zabiegi idealnie do cery....
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 listopada 2019

Adrian - opinia wątek zamknięty Miła obsługa. Przystępne ceny. Pani Aneta bardzo sympatyczna i uśmiechnięta....
~Adrian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 listopada 2019

Patrycja - opinia wątek zamknięty Cudowna Pani Anetka działa cuda na swoich klientkach polecam
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 listopada 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
139

postów

138

wątków

do góry