Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aga - opinia wątek zamknięty Najlepszy gabinet na świecie, bardzo miła i fachowa obsługa ❤️❤️❤️
~Aga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Jolanta - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam. Ani Anetka bardzo sympatyczna i pełny profesjonalizm. Takich...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Magda - opinia wątek zamknięty Polecam. Pełen profesjonalizm i miła obsługa
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Kasia.opinia - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa p. Aneta wprowadza bardzo ciepla...
~Kasia.opinia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Janina - opinia wątek zamknięty Jestem klientką Pani Anety od wielu lat i nie wyobrażam sobie, żeby zmienić...
~Janina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Karina - opinia wątek zamknięty Pani Aneta to przemiła profesjonalista. Można oddać się w jej ręce, o nic nie...
~Karina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Ania - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, cudowna atmosfera, bogata oferta. Od wielu lat Pani...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Adam - opinia wątek zamknięty Byłem kilkakrotnie w tym gabinecie z polecenia znajomej i muszę przyznać, że...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Emilia - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm i doskonały wybor zabiegow do mojej problematycznej cery to...
~Emilia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

Iwona - opinia wątek zamknięty Super , polecam serdecznie . Jestem bardzo zadowolona .
~Iwona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

Arkadiusz Dziamarski - opinia wątek zamknięty Korzystając z Gabinetu Estetica ,jestem już stałym klientem,bo przemawia za...
~Arkadiusz Dziamarski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

Halina Porada - opinia wątek zamknięty Wspaniała fachowa obsługa.Zabiegi poprzedzone wywiadem i doradztwem.Miła...
~Halina Porada
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

Anna Maria - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm :) polecam
~Anna Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Czesto korzystam z gabinetu Estetica zazwyczaj sa to kawitacja ,maski bylem...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

Ewa - opinia wątek zamknięty Estetica, to cudowne miejsce, pełne profesjonalnego podejscia do klienta,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

Ola - opinia wątek zamknięty Wspaniałe połączenie profesjonalizmu i uśmiechu na twarzy :-)
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

Ewelina - opinia wątek zamknięty Pani Aneta wykazuje się ogromną cierpliwoscią do wymagających klientek....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam Gabinet Kosmetyczny Estetica. Korzystam z usług P. Anety od...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

Małgosia - opinia wątek zamknięty Rewelacyjna obsluga i podejscie do klienta
~Małgosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

Gosia - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa p. Anety. Najlepsza w Trójmieście. Polecam z całego serca
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
139

postów

138

wątków

do góry