Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
WARTO wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, a jednocześnie serdeczność ze strony P.Anety, dobry...
~ada
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 grudnia 2011

Polecam endermologię wątek zamknięty W gabinecie korzystałam z kilku zabiegów, teraz korzystam z masaży...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 listopada 2011

pełen profesjonalizm! wątek zamknięty pełen profesjonalizm Pani Aneta jest moim osobistym bohaterem:) Wyleczyła...
~klarra
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 listopada 2011

Salon Estetica Gdańsk Królowej Jadwigi. wątek zamknięty Salon kameralny przytulny i urządzony w nowoczesny stylu. Profesjonalne...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 listopada 2011

Monika - opinia wątek zamknięty Jestem stała klientką gabinetu i chętnie korzystam z nowości.Serdecznie...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 listopada 2011

Zdecydowanie Polecam!!!! wątek zamknięty Od pewnego czasu jestem klientką p. Anety. Za każdym razem wychodzę z salonu...
~Magda M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 listopada 2011

Zadowolona z zabiegów. wątek zamknięty Z usług Gabinetu korzystam juz od dwóch lat. jestem zawsze zadowolona z...
~Iwona Olszew.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Bardzo polecam :) wątek zamknięty Uwielbiam ten gabinet i Panią Anetę :) . Przyznaję, że poznałam już kilka...
~Asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

Jestem zadowolona z efektów. wątek zamknięty W gabinecie byłam kilka razy. Pani Aneta jest bardzo miłą osobą, fachowo...
~Maja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

Rewelacja! wątek zamknięty Skorzystałam z usług przez Groupon i jestem zachwycona. Teraz wybieram się...
~Txxx
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2011

Polecam!!! wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście. Gabinet kameralny, bardzo...
~Małgosia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lipca 2010

Milena - opinia wątek zamknięty Wspaniały klimat, pani Aneta przesympatyczna. Bardzo czysty i estetyczny...
~Milena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

Martyna - opinia wątek zamknięty Mila atmosfera, bardzo indywidualne podejscie do klienta. Konkretna i szczera...
~Martyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 stycznia 2011

Polecam :) wątek zamknięty Rewelacyjna styczniowa promocja! szkoda, że już się kończy :( Gabinet bardzo...
~Joanna S.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 stycznia 2011

sympatycznie estetycznie :)))))))))))) wątek zamknięty przesympatycznie profesjonalna obsluga . naprawde polecam
~Basia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 czerwca 2010

Katarzyna M. - opinia wątek zamknięty Polecam. Jestem stałą klientką i za każdym razem wychodzę z gabinetu jeszcze...
~Katarzyna M.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2010

POLECAM wątek zamknięty Miło i sympatycznie. jestem bardzo zadowolony. Profesjonalnie wykonany zabieg.
~Aleksander
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 listopada 2009

Aga32 - opinia wątek zamknięty Bardzo fajny i przytulny gabinet, miła atmosfera podczas zabiegu. Założono mi...
~Aga32
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
139

postów

138

wątków

do góry