Widok

Kosmetyczka

Czy ktoś korzysta z usług kosmetyczki w salonie ,,Grażyna " głównie chodzi mi o zrobienie paznokci. Jakieś opinie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja korzystałam ,ale nie polecam więcej tam nie pójdę wywołała u mnie porost włosów na palcach!! od jakiś chemikaliów swoich!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skorzystałam tylko z usługi ściągnięcia hybrydy i poprosiłam panią o nadanie kształtu . Niestety nawet to jej nie wyszło bo wręcz ściągała hybrydę z moim paznokciem ,jednego straciłam przy reszcie zaczęłam pouczac że może lepiej by pilnowała . ( Powiedziałam że trochę bazy może zostać na paznokciu bo i tak sobie dorobię ) niestety na paznokciu oprócz bazy zostały resztki lakieru. Pani po skończonej usłudze nawet nie raczyła przetrzeć pyłku który powstał na paznokciu i tak wyszłam z salonu. Powiem nawet że pani była zdziwiona jak hybryda-baza można przedłużyć paznokciec. Nigdy więcej tam nie wrócę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Koleczkowo

Pytanie - dotacja do pompy ciepła (35 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje czy na montaż pompy ciepła jest w naszej kochanej gminie lub szerzej -...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (122 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Nowy Mechanik (35 odpowiedzi)

Co sądzicie o nowym mechaniku w Koleczkowie przy skrzyżowaniu na Chylonie?? Warto oddać samochód...

do góry