Widok

Kosmetyka Samochodowa ShineUp Studio

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Cześć! :) Jeśli szukasz odpowiedzialnego, rzetelnego i skutecznego detailer'a samochodowego - to chciałbym zaoferować Tobie moje usługi.

ShineUp Studio to profesjonalne studio kosmetyki samochodowej w Bolszewie, oferujące szereg usług: detailingowe mycie nadwozia, kompleksowe sprzątanie wnętrza, czyszczenie i impregnacja materiałów skórzanych, renowacja lakieru nadwozia oraz nakładanie powłok ochronnych. Detailing to moja pasja dlatego systematycznie dbam o jakość usług. Jako jedyny w gminie Wejherowo i okolicach nakładam akredytowane ceramiczne i elastomerowe zabezpieczenie lakieru. Zaufaj doświadczeniu! Z dbałością o detale zaopiekuję się Twoim samochodem!

Znajdziesz mnie na mapie google wraz z świeżą ofertą usług oraz moje realizacje na facebooku. :) Serdecznie pozdrawiam miłośników czterech kółek.

Tomasz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety lokalizacja bardzo nietrafiona i oby nie była gwoździem do trumny ,bo jak ludzie słyszą Bolszewo itp okolice to z automatu zapala się czerwona lampka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie wiem co to znaczy "Bolszewo itp", gdzie w Bolszewie dla przykładu jest Restauracja u Bąbli do której zjeżdżają się goście z Gdańska i Lęborka a nawet dalej, by tam zjeść. Ponad 1000 pozytywnych opinii, ale to tylko przykład gminy Wejherowo gdzie dobrze prosperują firmy. :) Pozdrawiam serdecznie. :) T.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mój samochód wyczyścili http://wpexplorer.pl/kompleksowe-czyszczenie-wnetrza-samochodu/ warto się wybrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry