Widok

Kosmetyki do skóry atopowej

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Kochani mam do was pytanie, mianowicie, jakich kosmetyków używacie do pielęgancji skóry atopowej? Jakie są u was szczególnie skuteczne? Czy korzystaliscie kiedyś z atopis.pl? Jakie są wasze opinie na ten temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nie chce się pani pozbyć tej choroby? Mogę przedstawić program pomagający pozbyć się przyczyny choroby, oraz fajne kosmetyki wspomagające leczenie. Program polecany przez dr. Józefa Gawędę - ordynatora w Świętokrzyskie Centrum Reumatologii . Prezentacja programu jest bezpłatna. 607 798 000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja szukam czegoś żeby się pozbyć, ale ciężko znaleźć coś skutecznego nie wiedząc jaka jest przyczyna. Syn ma alergię na białko , próbuję latopic ale nie zawsze działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O tym też możemy pogadać i spróbować znaleźć rozwiązanie. Ja będąc uczulonym na wszystko co pyli ( wyniki alergologiczne 10/10 ) znalazłem sposób żeby odstawić wszystkie leki na alergię ( zyrtec, pulmicort, oxis - duże dawki) . Problemem mogą być nieszczelne jelita, ale to wymaga obgadania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lekarz przepisuje wam lecznicze kosmetyki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystam z kosmetyków atopis i jestem bardzo zadowolona. Są bardzo delikatne i przynoszą ulgę skórze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Aniołki

Orzeszkowej 7 (5 odpowiedzi)

Aniołki to dzielnica dla osób, które cenią sobie spokój, ale nie chcą rezygnować z miejskiego...

Przeprowadzki (41 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....

titan premium opinie (6 odpowiedzi)

Gwarantujemy, że Ty i Twoja partnerka będziecie zadowoleni! Nadal zastanawiasz się – Titan Gel...

do góry