Widok

Kosmici

Kosmici Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Kosmici.
Kosmici
na podstawie sztuki Marii Wojtyszko

Dla widzów od 9 lat.

Opowieść o (prze)życiu w kosmosie dla widzów od 9 lat realizuje jeden z najczęściej nagradzanych duetów w polskim teatrze dla dzieci i młodzieży - dramatopisarka Maria Wojtyszko i reżyser Jakub Krofta.

Pia jest kapitanką promu kosmicznego. Razem z dorastającą córką, starzejącą się mamą i niestabilnym emocjonalnie androidem ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego tak mało grany?

Córka chce iść z koleżanką. Niestety jedyny weekend, to przyszły, który akurat nam nie pasuje. Czemu po premierze, która tak jest chwalona, przedstawienie w weekend grane jest jeszcze TYLKO 2 razy?? Chcemy więcej! Nową derekcję prosimy o więcej!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Średniowiecze i faszyzm!

Obrzydliwa sztuka powtarzająca dawno obalony, średniowieczny mit, jakoby istniały tylko dwie płcie! Biedne dzieci bombardowane są tym anachronicznym zabobonem przez połowę sztuki.
Poza tym sztuka bardzo progresywna, porusza wiele kluczowych dla świata wątków jak chociażby kwestię uchodźców i mieszania się z nimi, związki partnerskie - wieloosobowe i wielogatunkowe a także weganizm oraz ekologię, wspomina również (krótko) o prześladowaniu Żydów przez chrześcijan.
Mimo to wyszłam oburzona! To jakaś faszystowska propaganda!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

dowcipna, inteligenta, makro sztuka, wspaniała!!!

ktoś tu nie zrozumiał sztuki !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cała rodzina i dzieci sąsiadów za chwy ce ni !!!

Chcą jeszcze raz! Poleciłam w szkołach. Mamy nadzieję, że będzie wznowienie ! Wspaniała gra aktorska, genialna, dowcipna, a zarazem poważna tematyka. Sztuka postępowa i inteligenta, a wszyscko błyskotliwe dostosowane do 8 latka i 40 latka... cudowana! Przepiękne kostiumy. Rewelacja! Gratuluję Teatrowi Miniatura. Nie widziałam lepszej sztuki familijnej...a trochę widziałam! ;) Czekamy na wznowienie!!! Prosimy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Mayday 2 (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Mayday 2 . Zapraszamy na jedną z najbardziej lubianych i...

Prawiek i inne czasy (7 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Prawiek i inne czasy . Olga Tokarczuk "Prawiek i inne czasy" reż. J. Bała...

Dom wariatów (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dom wariatów . Nadia, a od teraz właściwie już Narcyza, ma nadzieję na...

do góry