Widok

Kostki 3

Redłowo Temat dostępny też na forum:
Inwestycja usytuowana będzie na łagodnym wzniesieniu. Zaletą lokalizacji jest niewielka odległość od rezerwatu przyrody Kępa Redłowska z jednej strony oraz od głównej arterii komunikacyjnej przebiegającej przez Trójmiasto z drugiej strony. Dzięki temu przyszli mieszkańcy Kostki 3 będą mogli szybko i wygodnie dotrzeć do wielu ważnych punktów Trójmiasta. Budynek będzie miał cztery kondygnacje mieszkalne, na których rozlokowanych zostanie siedem lokali. Do mieszkań na parterze przylegać będą ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak kupił to będą płakać :-D

Nie wyobrażam sobie mieć kontakty z tym aroganckim i butnym pseudo prezesikiem. Do tego miejsce parkingowe 2,3m pomiędzy ścianami :-) maluch może się tam zmieści, komedia :-)
popieram tę opinię 68 nie zgadzam się z tą opinią 2

W ostatniej chwili wycofaliśmy się z transakcji.

To, że deweloper nie chciał iść na żadne ustępstwa i twierdził, że nic nie musi to jedno, ale to że jako draft umowy deweloperskiej dał umowę dot. innej inwestycji, że nie były wyjaśnione kwestie własności gruntu, użytkowania ich części na wyłączność etc. (!) to już zupełnie inna sprawa.
Prawnik od siedmiu boleści.
Całe szczęście wyjątkowo szybko wyszła mu słoma z butów (ponoć u innych klientów prawdziwą twarz pokazywał dopiero przy przeniesieniu własności) i nie musimy się już z panem prezesikiem - od siedmiu boleści - męczyć i dręczyć.
popieram tę opinię 58 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mozna sie dowiedziec jakie nieprzyjemnosci pojawily sie przy przseniesieniu wlasnosci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam

Zgadzam się z Tobą w 100%. Ponadto oszukali mnóstwo ludzi, nie płacą wykonawcom za wykonaną pracę, w sieci znajdziecie więcej opinie na ten temat.
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 1

a może...

...nie stać Cię na zakup ...:)
(bo argumenty masz z d...)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

dzis byłem na budowie po której hula wiatr :)

termin zakończenia wrzesień 18r. :D mamy koniec marca 19r i daleko do końca :) ci co kupili od kilku miesięcy płacą odsetki od kredytu, interesy z panem prezesem to czysty zysk :D :D :D
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry