Widok

Koszmarny obiad !!!! Nie polecam !!!

Dom Oliwski Temat dostępny też na forum:
Wybrałam się dziś z rodziną na obiad do Zajazdu pod Olivką , niestety obiad okazał się porażką .
Zamówiłam 5 obiadów : pulpeciki dla dziecka ,2x schab z kurkami , i 2x kaczka pieczona /cena około 40zł porcja /.
Schab okazał się suchy , ale zjadliwy, lecz kaczkę dostałyśmy nieświeżą w kolorze szarym , o dziwnym smaku !!!!! do tego kapusta modra to rozciapane "coś " , wyglądała nieapetycznie ...ziemniaki odgrzewane .
Reklamacji kaczki szef kuchni nie chciał uwzględnić , gdyż twierdził że kaczka jest smaczna ??? , ale gdy prosiłam ,aby ze mną porozmawiał - usłyszałam że nie wyjdzie na salę .Zaproponowałam , aby sam go zjadł.
Jestem bardzo rozczarowana , wydałam ponad 200zł za okropne jedzenie , bez żadnego wyjaśnienia . Takiego ohydnego obiadu jeszcze nigdy nie jadłam.
Czy w tym Zajeżdzie zawsze rację ma kucharz ? , a klient nie ma prawa głosu ?
Wielkim plusem jest piękna okolica i bardzo uprzejme kelnerki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

hym ja wolę już bary tz. mleczne a jak już to polecam w Dolinie Radości rybny itd. spacer przyroda i dobre jedzenie za ta kasę .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Oliwa

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Atrium Oliva (18 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w zabytkowej części Oliwy, u zbiegu ulic Bażyńskiego i Grottgera zapewni...

Oliva Koncept (40 odpowiedzi)

Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni, w pobliżu ogrodu zoologicznego. Budynki rozmieszczono na...

do góry